PRP بهترین روش جوانسازی دست

PRP بهترین روش جوانسازی دست

PRP  و  جوانسازی دست

ابتدا توصیه میشود مبحث PRP را مطالعه بفرمایید.
جوانسازی دست یکی از مشکلات رایج در زیبایی است که تا قبل از آمدن PRP موفقیت چندانی وجود نداشت لیکن PRP روشی است معجزه گر که نتایج آن خیره کننده میباشد.
لازم به ذکر است که غلظتهای بالاتر از ۳x برای اقدامات زیبایی لازم است . برای حصول به این حد از غلظت لازم است پزشک از دانش کافی در باب تکنیکهای جداسازی پلاکتها برخوردار باشد والبته تجهیزات جانبی با استانداردهای خاص نیز مهم است . این فاکتورهای رشد شامل فاکتور رشد برای تسریع ترمیم بافتی سنتزکلاژن ورگهای خونی جدید است. فاکتورهای رشد پلاکتی ، عنصر لازم در ارتقاء سلامت پوست و انعطاف پذیری پوست هستند . این روند باعث رشد کراتینوسیت ها فیبروبلاست ها و تولید کلاژن میشود و قوام ورنگ پوست را بهبود میبخشد.

سه مزیت اولیه PRP شامل :
۱- اتصال به سلول های بنیادی
۲- افزایش غلظت فاکتور رشد
۳- بازسازی بافت جدید است

از آنجاییکه جوانسازی دست یکی از بزرگترین مشکلات طب زیبایی است استفادا از PRP امید بسیاری را ایجاد کرده و نمایی کاملا طبیعی دارد این درمان را تجربه کنید.

البته پی آر پی یک فیلر نیست و باید توجه داشت که مکانیسم اثر پی آر پی وادار ساختن بدن به بافت سازی است و این روند نیاز به زمان داردو لذا هیچگاه سرعت  و توان پر کنندگی پی آر پی به اندازه ی فیلرها( ژل ها ) نیست و بطور متوسط پس از چند هفته شروع می شود.

پی آر پی نوین و موثر است، اما نباید آنرا به عنوان یک روش بدون شکست و به گونه ای اغراق آمیز تصور کرد و بخشی از اقدامات جوانسازی میباشد نه همه آن !

تزریقات متداول در PRP جهت جوانسازی پشت دست موجب پارگی وریدهای منطقه شده و منجر به کبودی شدیدی میگردد لیکن برای اولین بار این درمان در مطب دکتر قنبری با کانولای مخصوصی بدون هیچ کبودی انجام میشود .

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>