مرکز پوست ، مو و زیبایی
دکتر احمد قنبری

عضو آکادمی طب زیبایی آمریکا
          انجمن جراحان و انجمن لیزر ایران

لاغری بدون گرسنگی

◄◄◄ لاغری بدون گرسنگی

با خوردن همه چیز به وزن و سایز ایده ال خود برسید.

در این روش فرد از همه مواد غذایی حتی تنقلات و فست فود استفاده می کند و هیچ ماده غذایی در رژیم لاغری برای او حذف نخواهد شد.

مزیت این روش سهولت آن می باشد چرا که فرد را با محدودیت مواجه نمی کند. همچنین با عوارض رژیم مانند: عصبی شدن- ریزش مو – یبوست – شل شدن و افتادگی پوست و … مواجه نخواهد شد.

در روش لاغری بدون گرسنگی طی جلسه اول نکات لازم برای این برنامه خاص به فرد آموزش داده خواهد شد ،سپس یک پکیج رژیم دریافت خواهد کرد که این رژیم در واقع یک مدل است ؛چرا که فرد می تواند از مواد غذایی دلخواه خود استفاده کند.

 

معمولا کاهش وزن نیم تا دو کیلو در هفته می باشد. طی جلسات آتی فرد از همه لحاظ کنترل خواهد شد تا کاهش وزن و سایز قابل قبولی داشته باشد. همچنین از لحاظ روحی روانی ، آموزش و کنترل فعالیت بدنی ،مراقبتهای پوست و مو ، ماساژصورت و … آموزش خواهد دید. مقدار کاهش وزن بر طبق سلیقه افراد تعیین خواهد شد و پس از طی دوره و رسیدن به وزن ایده ال فرد در خصوص فیکس کردن وزن آموزش خواهد دید .

اگر فرد توانایی ورزش داشته باشد، آموزش خواهد دید و دی وی دی دریافت خواهد کرد اما اگر نه، می تواند از دستگاههای لاغری برای کاهش سایز مطلوب و سفت شدن پوست استفاده کند. چنانچه این روش بهمراه دستگاههای لاغری استفاده شود فرد سریعتر به موفقیت دست خواهد یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره

۲۲۶۰۲۸۵۱

۰۹۱۹۹۶۸۴۷۹۳

تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *