مرکز پوست ، مو و زیبایی
دکتر احمد قنبری

عضو آکادمی طب زیبایی آمریکا
          انجمن جراحان و انجمن لیزر ایران

تزریق ژل لب | ژل گونه و چانه، جهت برجسته سازی

انواع ژل و تزریق ژل جهت برجسته سازی گونه، لب و چانه

شاید برجستگی و فرم صورت برخی هنرپیشه های سینما، شما را برای تزریق ژل و برجسته سازی بخش های متفاوت چهره تان وسوسه کند .

شاید هم شنیده باشید که پروتزهایی این روزها در بازار هستند که می توان با کار گذاشتن آنها در صورت، گونه یا چانه ، این بخش های صورت را بر جسته تر کرد و به آن فرم دلخواه دست یافت . نتایج مطالعات دانشمندان نشان می دهد،  چانه برجسته و گونه های برجسته یکی از معیارهای زیبایی صورت هستند.

به صورت طبیعی قوس گونه ای که بخشی از استخوان گونه است…

که موجب برجستگی گونه ها می شود .  در حقیقت کسانی که گونه های برجسته دارند ، به صورت ارثی ، اسکلت صورتشان به این شکل فرم گرفته است . در بعضی افراد استخوان های گونه به میزان کافی رشد نکرده و بنابراین گونه های پهن و بی حالتی دارند.برجسته سازی گونه،این روزها زیادی پیدا کرده است و روش های متفاوتی مانند تزریق ژل و چربی ، گذاشتن پروتز در گونه برای زیباتر کردن صورت وجود دارند .

 تزریق ژل در لبفیلرها یا همان ژل ها:

تاریخچه تزریق ژل‌ به سالها قبل برمی گردد که در آن دوره گلیکون و یا کلاژن تزریق می‌ کردند ولی متأسفانه مشکلات زیادی ایجاد می کرد ژل هایی که برای برجسته سازی و جوان کردن صورت استفاده می شوند اساساً ۲ نوع هستند:

 کوتاه مدت :

۱- هیالورونیک اسید :

که از جنس بدن می باشد و چون قابلیت cross link و بیشترین هماهنگ شدن با پوست را دارد ،  در جای خود کاملاً پایدار هستند و عوارض چندانی ندارند و بهترین انتخاب میباشد .

۲- CaHA :

مانند Radiesse مورد تایید FDA است و حدود ۹ الی ۱۸ ماه ماندگاری دارد.

 

طولانی مدت :

که از بخش های صناعی ساخته شده اند و بین ۲ الی ۱۰ سال طول عمر دارند،  اما چون از جنس پوست نمی باشند می توانند عوارض جدی را ایجاد نمایند.  ژل های دائمی چون از مواد ( پلیمر ) یا پلاستیک تشکیل شده اند ، بوسیله پوست جذب نمی شوند و متاسفانه برای مدت بسیار طولانی در محل باقی می مانند  بنابراین بسیارمضر هستند .اما ژل های موقتی که ( هیالورونیک اسید ) نام دارند ،  و به وسیله پوست جذب می شوند ، نسبت به نوع دایم بسیار مناسب هستند .

بسیاری از پزشکان تزریق ژل های دائمی را رد می کنند

این روزها بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی به عوارض ژل های دائمیپی برده اند و دیگر تزریق ژل های دائمی را توصیه نمی کنند . ژل های دایمی معمولا در محل تزریق شده باقی نمی مانند  و حرکت می کنند و به جاهای دیگر صورت می روند . مثلا ژل های دایمی که برای برجسته سازی گونه در محل گونه تزریق شده اند ، می توانند حرکت کنند و از زیر گلو خارج شوند . بطور معمول ۶ ماه تا ۳ سال بعد از تزریق دایمی ، عوارض تزریق ژل های دایمی شروع می شوند .

عوارض ژل های دایمی شامل :

 1. تورم و التهاب ژل دایمی
 2. آبسه در محل تزریق ژل دایمی
 3. حرکت ژل دایمی

در بسیاری موارد ، گونه های تزریق شده ، برجستگی متقارن خود را پس از مدتی از دست داده و تغییر شکل می دهد .  متاسفانه درمان قطعی برای این بدشکلی ها وجود ندارد و تنها راه تخلیه این ژل های دایمی میباشد

لطفا مطلب مربوط به تخلیه ژل های دایمی را  اینجا بخوانید

 

گونه های مصنوعی :

اگر خانم ها تمایل به برجسته سازی دایمی گونه دارند…

میتوانند به جای تزریق ژل ، پروتزهای گونه را انتخاب کنند . پروتز را از ماده ای به نام ( سیلیکون ) می سازند . این نوع پروتز ها بخاطر مخاطراتی که در ضربه ها و تصادفات دارن گاها مورد سوال قرار میگیرند.
چند سال پیش عارضه ای برای پروتزهای سیلیکونی در جوامع پزشکی مطرح شد مبنی بر این که مواد داخل آنها به مرور به بیرون نشت کرده و در مفاصل رسوب می کند و به همین دلیل سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از این پروتزها را ممنوع اعلام کرد .

تحقیقات بعدی نشان داد که درد مفاصل این بیماران ارتباطی با مواد موجود دراین پروتزها ندارد  و پس از آن کارخانه های سازنده این پروتزها جدار پروتزها را ضحیم تر و قدرت چسبندگی ماده تشکیل دهنده آنها را بیشتر کردند.

برخی از کارخانه های سازنده ، فضای داخلی پروتزها را از سرم پر کردند و درحال حاضر پروتزهای ، مطلوب تر و کم عارضه تری بدست آمده است . برای گذاشتن پروتزهای گونه ای شما می توانید بیهوشی کامل و یا موضعی را انتخاب کنید.  درطول عمل برشی از داخل دهان در حد فاصل لثه فوقانی و گونه داده می شود و نسج نرم گونه کنار زده می شود. به این شکل حفره ای ایجاد می شود که پروتز درون این حفره و درست روی استخوان قرار گیرد.

سپس برش با نخ قابل جذب دوخته می شود . دراین روش برشی روی پوست صورت داده نمی شود  تا بعد از عمل جای آن روی صورت باقی بماند . لازم است بعد از عمل جراحی از آنتی بیوتیک استفاده کنید و دهانتان را با دهان شویه شست و شو دهید .

 

تزریق چربی ، خوب یا بد ؟

روش دیگر برجسته سازی گونه ، تزریق چربی زیر پوست و عضلات گونه است.

این چربی از بدن خود شما به دست می آید و در صورت استفاده از PRP ایده آل میباشد. معمولا چربی اضافی در ناحیه شکم و ران انباشته می شود.  دراین روش چربی را از بخشی از بدن استخراج کرده و شست و شو داده و در گونه تزریق می کنند. تزریق چربی برای لب انتخای خیلی مناسبی نیست و براساس نظر آکادمی زیبایی آمریکا بهترین انتخاب برای لب استفاده از ژلهای هیالورونیک اسید میباشد.

آیا از فرم لبهایتان راضی هستید؟

امروزه ژل‌ها و پرکننده‌های متعددی برای حجیم سازی لب‌ها به‌کار می‌رود.  بهترین روش در حجیم سازی لبها، استفاده از ژل طبیعی و سازگار با بیولوژیک بدن به نام هیالورونیک اسید است که توسط مهندسی ژنتیک و مطابق بافت وماده‌ی در حال حرکت بین پوست و چربی ساخته می شود. این ماده سازگار با بافت های بدن تهیه و تزریق می شود و پس از ماه تجزیه و جذب می‌شود  و تزریق باید مجددا انجام گیرد و عوارض کمتری نسبت به روش‌های دیگر حجیم سازی لبها دارد.

در نوع دیگر حجیم سازی لب‌ها مواد سنتتیک پلیمری و شیمیای به حالت کلوئیدی و ژله ای وجود دارد که آب را جذب کرده و حجیم می‌شود که این نوع از ژلها با عوارض دایمی و نظیر بدشکلی، زیبایی فرد را به خطر می اندازد.  این زل های پلیمری بعلت نشت با قسمت های بالاتر لب موجب عدم تقارن لبها و بد شکلی و زشتی لبها می‌شوند.

تزریق ژل لب

قبل از تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

پس از تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

پس از تزریق ژل لب

تماس با کلینیک دکتر احمد قنبری

توصیه هایی بسیار مهم برای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

 

 • اخیرا تعداد مراجعینی که قبلا تزریق ژل لب انجام داده اند و راضی نیستند زیاد شده اند.
 • قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.
 • فرم لب بایستی به سایز اولیه لب , ابعاد صورت و میمیک و دینامیک لب انتخاب شود و در حیطه طبیعی باشد.
 • طبق اصول زیبایی شناسی , لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.
 • در برخی مراجعین قبل از تزریق لب نیاز به اصلاحات دیگری مانند افزایش حجم ئ سایز چانه وجود دارد.
 • تزریق دوطرف لب بدون در تظر گرفتن قسمت مرکزی لبها صحیح نمیباشد.
 • بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید میباشد , البته مارک ژل و کیفیت برند آن هم بسیار مهم است.
 • تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است.

عوارض تزریق ژل لب

یک مورد از تزریق ژل نامرغوب که توسط یک شخص غیر حرفه ای تزریق شده

هشدار :

 • هیچگاه از ژل‌های دایمی و شیمیایی که باعت نا متقارن شدن صورت و حرکت وعفونت می‌شوند استفاده نکنید.
 • ضمنا ژلهایی که ارزان و بی کیفیت هستند در نهایت ضرر بیشتری را به شما تحمیل خواهند کرد.
 • مانند لب پایین در عکس زیر (لب بالا توسط اینجانب تزریق شده و لب پایین توسط یک شخص غیر حرفه ای و با ژل نامرغوب ) :

 

توصیه مهم :زیبایی لب در طبیعی بودن آن است . هماهنگ سازی لبها و رفع نقایص آن به زیبایی صورت و طرح لبخند شما کمک شایانی میکند .

تزریق ژل لب

قبل از تزریق ژل لب

 

تزریق ژل لب

پس از تزریق ژل لب

برجسته سازی چانه :

از نظر زیبایی صورتهایی که با فرم بیضی هستند از صورتهای مربع زیبا ترند ، لذا چانه نقش بسزایی در زیبایی صورت دارد. در بسیاری از مواقع بدلیل عقب بودن چانه هارمونی صورت دچار اختلال میشود ، برجسته سازی چانه بوسیله ژل های هیالورونیک انجام میشود و بسیار زیبا میباشد .

حتی بر سر زیبایی چانه آنجلینا جولی هم حرفهای زیادی وجود دارد ، به عکس زیر دقت کنید و ببینید که طول چانه چقدر در زیبایی موثر است :

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه

738 پاسخ به “تزریق ژل لب | ژل گونه و چانه، جهت برجسته سازی”

 1. fahimeh گفت:

  با سلام
  من چن سوال درباره برجسته سازی گونه داشتم،
  آیا برجسته سازی چانه بوسیله ژل های هیالورونیک قابل بازگشت می باشد؟(در صورت عدم رضایت)
  و منور از کوتاه مدت دقیقا چه مدت مد نظر است؟
  و اینکه بعد از مت مورد نظر پوست به حالت قبل بازمی گردد یا کمی شل وافتاده می شود؟
  با تشکر

  • admin گفت:

   سلام بر شما
   تمام اقداماتی که با ژلهای هیالورونیک انجام میشوند بدون عارضه قابل برگشت میباشند.
   منظور از ژلهای کوتاه مدت همان ژلهای هیالورونیک است.
   دکتر قنبری

 2. asal گفت:

  سلام من میخواستم پرتز لب کنم با خوندن این مطلب ترسم از بین رفت خیلی ممنونم خیلی مفید بود فقط میخواستم بدونم هزینه ژلهای هیالورونیک چقدره؟ و اگه واستون مقدوره یه دکتر خوب توی هواز بهم معرفی کنید

 3. سحر گفت:

  من چونه ام نسبت به کل صورتم عقبه چه کار کنم ؟که هم هزینه کم باشه هم عواقب نداشته باشه ؟

  • admin گفت:

   درود بر شما
   از چند روش میتونید استفاده کنید
   مثل پروتز ،ژل و تزریق چربی
   دکتر قنبری

   • نازی گفت:

    با سلام و تشکر خدمت دکتر گرامی
    من 2 روزه که تزریق ژل لب داشتم
    اسم ژل من skin fill بود و از فرم لب ها ناراضی هستم
    سوال من اینه که دوام این ژل چند ماهه؟
    و آیا این ژل از همون دسته ژل های هیالورونیک اسید هست؟
    آیا با تزریق آنزیم این مارک ژل کامل پاک میشه؟
    ممنون میشم اگه به هر 3 سوال من پاسخ بدین .

    • admin گفت:

     درود بر خانم نازی
     این ژل چینی است و ژل مناسبی نیست.
     اما هیالورونیک می باشد و با تزریق هیالورونیداز از بین می رود.
     دکتر قنبری

 4. راشل گفت:

  سلام.من قصد دارم به لبم ژل تزریق کنم منتها پیش متخصصص رفتم گفتن لبت کوچیکه ظرفیت چندانی نداره.میخوام بدونم اگه تزریق کنم ممکنه تفاوت چندانی نکنه؟تزریق چربی مثل ژل میتونه برجسته کنه؟و اگه ممکنه یه دکتر مجرب واس اینکار توی اصفهان بهم معرفی کنید ممنون میشم.

  • admin گفت:

   درود بر شما
   گمان نمی کنم برای تزریق ژل مشکل جدی داشته باشید
   لطفا برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

  • admin گفت:

   درود بر شما
   برای لب استفاده از ژل های هیالورونیک مرغوب بهتر از چربی است
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 5. مریسا گفت:

  سلام اقای دکتر
  من تزریق چربی یک ماه پیش به گونه و چانه ام انجام دادم.می خواستم کل صورتم تزریق چربی داشته باشد اما اصرار من بی وفایده بود چون دکتر مدل خودش و انجام داد.الان اصلا راضی نیشتم .البتهگونه هام به شکل طبیعی است و دوست دارم .اما زیر گونه تا فکم خالی است اصلا دوست ندارم و این مدل از تزریق را دوست ندارم .و دیگران نیز با من موافقند.البته من چانه ام قبلا چال داشت و دکتر تا حدودی با تزریق اونو پر کرد.اقای دکتر برای ترمیم باید 26 ادر بروم دکتر اما کارش را دوست ندارم .می خوام صورتم گرد وپر باشد. نمیدانم چیکار کنم .لطفا منو راهنمایی کنید.البته دکتر من دکتر عمومی پوست بود

  • admin گفت:

   درود بر مریسا خانم
   هرچند که شما باید به پزشک متخصص خود این کار مراجعه میکردید
   ولی الان هم باز با دکترتون صحبت کنید
   دکتر قنبری

 6. الهام گفت:

  سلام قصد تزریق ژل به لبهایم را دارم
  به نظر شما این کار توسط پزشک پوست انجام شود یا متخصصز زیبایی و پلاستیک با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم اهام
   اگر از من بپرسید هیچکدام
   چرا که من تنها کسی هستم که بورد خود زیبایی را دارم
   ولی مهمترین موضوع تبحر پزشکتون در انجام اون کار هست
   دکتر قنبری

 7. محمد اکبری گفت:

  سلام من پسری 20 ساله هستم میخواستم صورتم چاقتر بشه
  از انجایی که ترزیق چربی امکان پذیر نیست ایا میتوننم با ترزیق ژل صورتمو چاقتر کنم
  ممنون اگر جواب بدین

  • admin گفت:

   درود بر شما
   بله میتونید ، هرچند که خیلی بهتون توصیه انجام اینکار رو نمیکنم

 8. عاطفه نادری گفت:

  salam khaste nabashid man mikham be labe balam charbi tazrigh konam aghaye doktor lotfan rahnamayim konid mikham biyam pishe khodeton

  • admin گفت:

   درود بر شما
   بنظر من چربی برای لب انتخاب مناسبی نیست
   بهترین انتخاب استفاده از ژلهای هیالورونیک خوب میباشد
   دکتر قنبری

 9. مهشید گفت:

  سلام من تازه پروتز لب انجام دادم و واقعا زیبایی مو از دست دادم میخوام خیلی سریع از بین بره باید چیکار کنم چی استفاده کنم لطفا جوابمو سریع بدین

  • admin گفت:

   درود بر شما
   چرا اینقدر ناراحتید ؟
   با تزریق یک دارویی بنام هیالورونیداز کل ژل شما از بین میرود
   ولی نکته مهم اینه که پزشکتان باید تبهر کافی و دانش استفاده از این دارو را داشته باشد.
   دکتر قنبری

 10. بهار گفت:

  سلام خدمت آقاي دكتر قنبري
  من حدودا ٩ ماه پيش ژل ژوويدرم به لبم تزريق كردم. مي خواستم بدونم براي تزريق مجدد بايد از همون مارك ژل استفاده كنم يا از ژلهاي مرغوب ولي ارزان قيمت تر موجود در بازار هم ميتوانم استفاده كنم. آيا ژلهاي هيالورونيك اسيد با مارك هاي مختلف با هم در بدن سازگارند؟ ممنون

  • admin گفت:

   درود بر بهار خانم
   هر چند که در مورد ژل ژوویدرم موجود در ایران حرف و حدیث زیاده
   ولی بهتره که از همون مارک باشه
   ویا اول با تزریق هیالورونیداز کل ژل قبلی پاک بشه و بعد تزریق انجام شود
   دکتر قنبری

 11. گلاره گفت:

  سلام آقای دکتر
  برای تزری ژل یه چانه سوال داشتم. مدت ماندگاری آن چقدر است و اینکه آیا پس از تزریق آیا با فشار آمدن کم به ناحیه چانه مثل گذاشتن دست زیر چانه برای مدت طولانی، امکان جا به جا شدن ژل وجود دارد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم گلاره
   بستگی به نوع ژل دارد
   از 4 ماه تا بیش از یکسال متغیر هست
   و فشار باعث عدم قرینگی خواهد شد
   دکتر قنبری

 12. مریم سجادی گفت:

  سلام آقای دکتر
  میخواستم تزریق زل انجام بدم ب لب و چانه ام. آیا با فشار آمدن ب لب و چانه شکلشان عوض میشود؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم سجادی
   بله
   فشار در ماه اول موجب بدشکلی و سپس در ماه های بعدی باعث از بین رفتن سریعتر فیلر خواهد شد
   دکتر قنبری

 13. زهره گفت:

  ba salam khdmate shoma
  man 2bar tazrighe jhel anjam dadm vali 1mahe az bien rafte va aslan mandegari nadare
  shoma che tosie mikonid?
  ba tashakor az shoma

 14. مريم گفت:

  سلام اقاي دكتر من ٢ ماه پيش ژل hyomax تزريق كردم ولي اصلآ فرم لبهامو دوست ندارم راهي برا زودتر جذب شدن ژل نيست؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   مطمئن هستید هیامکس بوده
   این ژل روی لب حداکثر ۲ ماه میمونها
   دکتر قنبری

 15. شیدا گفت:

  با سلام دورود آیا ژگلهای هیا لورونیک اسید ریزش می کند مثلا بعد از چند سال از قسمت قسمت گونه به پایین می ریزه؟ممنون

 16. گلاره گفت:

  سلام مجدد

  آقای دکتر شنیده ام ژل Jeveederm از ژل های دیگر برای تزریق در چانه مناسب تر است زیرا پیوندهای بهتری ایجاد می کند. می خواستم اگر امکانش هست حدود قیمت تزریق توسط این ژل در ناحیه چانه را بدانم.

  ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم گلاره
   خیلی تفاوتی بین ژوویدرژلهای هیلورونیک وجود نداره
   برای قیمت لطفا تماس بگیرید
   دکتر قنبری

 17. راحیل گفت:

  با سلام من صورتم خیلی ریزه و لاغر بدنم خیلی چاقه مخصوصا شکمم الان میخوام صورتم خیلی چاق و گرد بشه منتها میترسم از جراحی لطفا بهترین راه ممکنه بدون عوارض بعدی را بهم معرفی نمائید.
  با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم راحیل
   شاید تزریق چربی راه مناسبی برایتان باشد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 18. الناز گفت:

  سلام آقای دکتر من تقریبا یکسال و سه ماه پیش تزریق ژل در لب انجام دادم اما اسم ژل رو نمیدونم،دوام ژل فکر میکنم یک یا دوماه بیشتر نبود ولی بعد از گذشت یکسال دو گوشه لبم هنوز ژل هست و جذب نشده میخواستم بزرگواری کنید و راهنمائیم کنید که این اشتباهم و چطوری درست کنم البته به مرور زمان کوچکتر میشه ولی کامل نرفته وقتی میخندم سطح لبم یکسان نیست خواهش میکنم بگید چه کاری باید انجام بدم

  • admin گفت:

   درود بر خانم الناز
   با توجه به شرح حال شما
   بعید میدونم که اون گلوله ها ژل باشند
   ولی اگر ژل باشند براحتی با تزریق آنزیم پاک میشوند
   دکتر قنبری

 19. mahsa گفت:

  slm labe balaye man andaazash khoobe vali labe paeinam daakhele va barjastegi nadare va hamin baes shode choonam kami jolo va deraaz be nazar berese…..shoma che pishnahadi mikonin?? Zhel tazrigh konam ya amale chaane anjam bedam?? va Agar zHel tazrigh kardam baraam mimoone va hazinash cheQadre mamnoonam az zahamaatetoon

  • admin گفت:

   درود بر خانم مهسا
   باید شما رو ببینم
   زاویه های چونه و لب در شما تعیین کننده هستند
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 20. ایلار گفت:

  سلام دکتر تو رو خدا کاملا راهنماییم کنید.
  من چانه ام اخیرا عقب رفته و بین لب پایینی وچانه ام هم خیلی خیلی گود شده و از بس که چهره ام اخمو وخشن شده همه فکر می کنن من عمدا اخم میکنم ودعوا دارم وبامن بدرفتار میکنن تو روخدا بگید چکارکنم افسرده شدم ایا باید عمل جراحی یا پروتز چانه بذارم یا تزریق کنم .ایا تزریقی هست که چندسالی دوام داشته باشه لطفا کامل وطولانی وبهترین پاسخ رو بهم بگید. ممنونم

 21. maryam گفت:

  سلام دکتر خسته نباشید….من قصد دارم لب و چانم و پروتز کنم دندونه بالام یه کم برجسته است انجام این کارا کمکی بهم می کنه؟؟؟؟؟؟؟امکانش هست که اول عکسم و بفرستم اگه ok بود بیام واس ویزیت……… اگه ممکنه هزینه پروتز چانرو بفرمایین…….

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   عکس یک نمای 2 بعدی میده در صورتیکه ما نیاز به نمای 3 بعدی داریم
   بهتره برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 22. فریما گفت:

  با سلام من میخوام تزريق چربی با prp واسه گونه هام انجام بدم به دکتر که مراجعه کردم گفتن دائمیه میخواستم بدونم اين روش دائميه و اصلأ از بين نمیره یا به مرور جذب میشه

  • admin گفت:

   درود بر خانم فریبا
   بطور کل تزریق چربی را باید در چند جلسه انجام داد
   دکتر قنبری

 23. فاطمه گفت:

  باسلام خدمت آقای دکتر بنده قصددارم گونه هام برجسته ترشه یه راه حل میخوام که بلندمدت باشه وعوارضی نداشته باشی لطفادرصورت ذکرروش هزینه تقریبی آن راهم بفرماییدوجواب رابه ایمیلم بفرستیدممنونم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم فاطمه
   لطفا برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 24. پروین گفت:

  با سلام
  اقای دکتر در حال حاضر بهترین ژل برای تزریق لب چیه ؟؟
  ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم پروین
   بهترین ژلها
   ژل هایی هستند که از جنس هیالورونیک اسید باشند
   و بهتره از برندهای معتبر استفاده کنید
   دکتر قنبری

 25. مهسا گفت:

  سلام سپاسگزار از اینکه پاسخ سوال ها رو میدید .
  اگر برای برجسته سازی چونه تزریق انجام بدم میتونم بعد از مدتی جراحی پروتز چونه انجام بدم ؟ گونه چطور ؟

 26. فریبا گفت:

  سلام من 40 سالم هست خط خنده من خیلی عمیق شده چیکار کنم ایا با کرم رفع می شود یا ژل تزریق کنم کمکم کنید

 27. nasrin گفت:

  سلام ایا پروتز لب از کدام راه خطرناک نیست ؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم نسرین
   تزریق ژل هیالورونیک اسید در حال حاضر بهترین انتخاب برای لب میباشد
   دکتر قنبری

 28. nasrin گفت:

  سلام خسته نباشید ایا پروتز لب درد دارد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم نسرین
   در مطب من تزریق ژل لب با بی حسی کامل انجام میشود و هیچ دردی ندارد
   دکتر قنبری

 29. راحیل گفت:

  سلام اقای دکتر من به گونه هام چربی تزریق کردم دکتر بنده 4 سی سی ار چربی اضافه من را به لبم نیز تزریق کرد 2 بار هر 2 بار 2 سی سی
  اما به 3 هفته نمی کشید که اب مش شد چربی توی لبم. سری اخر برای من زل تزریق کردن سری اول 1 سی سی که سرس زل از بین رفت 1 ماه بعد هم 1 سی سی دیگه تزریق کردن که باز هم الان انگار که کاری واسم انجام نشده و راضی نیستم کلی هم هزینه کردم. دلبل اینکه زل سریع تو لب من از بین میره چیه؟ با تشکر. اگه امکانش هست جواب رو به ایمیل من بفرستد ممنون می شم

  • admin گفت:

   درود بر خانم راحیل
   اولا تزریق چربی برای افزایش حجم لب اصلا خوش مناسبی
   نیست , چراکه لب مجموعه ای از زاویه ها و خطوط بسیار ظریف و هماهنگ می باشد که رعایت این زاویه ها و خطوط در حفظ زیبایی اب بسیار حایز اهمیت است
   در مورد ژلی که تزریق کردید ولی چیزی نمانده
   آیا اسم آن ژل هیامکس نیست ؟
   در مجموع بنظر میاید که کیفیت مناسبی ندارد
   دکتر قنبری

 30. kimiya گفت:

  Salam aghaye doctor mn mikham tazrighe zhel anjam bdam pishe dr jarahi zibai raftam goftan k ba cream bihess mikonn vali mn shenidam k ba tazrighe bihesiam anjam midn.shoma az kodom ravesh estefade mikonid?chon mign khili dard dare

 31. نازنین گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم قیمت تزریق ژل جوویدرم رو ازتو بپرسم برای لب
  با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم نازنین
   من از ژلهای ژوویدرم که در بازار ایران هستند استفاده نمیکنم
   چون اصل نیستند
   قیمت فقط در جلسه حضوری اعلام خواهد شد
   دکتر قنبری

 32. ايلين گفت:

  Salam man 1bar zhel tazrigh kardam 1tarafe zhelam khod be khod khali shod bad dr vasam vase tarmimish 3bar charbi zad koli azab keshidam dgam hazer nistam aslan dardo tahmol konam charbiam khili zod ab mishe khili aziat shodam lab am dobare halate adi gereft ba inke midonam hanoz kami zgel dakheleshe azaton khahesh mikonam komak konid porotezam khili hazinash balast mishe begid man chikar konam

 33. aneed گفت:

  با سلام خدمت اقای دکتر لبهای من خیلی باریک وبی حالت هستند به نظر شمااز چه روشی استفاده کنم که هم ماندگارتر باشه هم عوارض کمتری داشته باشه ودیگه اینکه ایا انجام دادن ماساژ و یوگای صورت باعث جابه جایی ان وبروز مشکل میشود

  • admin گفت:

   درود بر خانم آنی
   در خال حاضر از نظر آکادمی طب زیبایی آمریکا
   فقط ژلهای هیالورونیک برای لب مناسب هستند
   دکتر قنبری

 34. ساناز گفت:

  با سلام من 10 سال پیش تزریق گونه انجام دادم ولی از همون ابتدا یه طرف صورتم بزرگتر شده آیا راهی هست که ژل را خارج کنن از سرطانی شدن می ترسم از طرفی از نامتقارن بودن صورتم خیلی ناراحتم با سپاس

  • admin گفت:

   درود بر خانم ساناز
   متاسفانه برای شما از ژل پاژ استفاده شده و بسیار پرعارضه هست
   و حتما باید تخلیه شود
   و تخلیه هم بسیار مهم میباشد
   برای ویزیت تشریف بیاورید

 35. یاسی گفت:

  سلام لب پایین من بزرگه و لب بالاییم خیلی نازکه من باید چکار کنم ایا میشه لب پایینمو کوچیک کنم

  سلام لب پایینی من بزرگه و لب بالاییم خیلی نازکه اصلا به هم نمیاد من باید چکار کنم ایا میتونم با جراحی لب پایینمو کوچیک کنم؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید مچکرم

 36. نازنين گفت:

  سلام اقاي دكتر
  من 2 سال پيش به لبم جووىدرم تزرىق کردم.لب پايينم جذب شده و لب بالام همچنان مونده. بهم گفتن بايد تخليه اش كنم وگرنه سفت شده و حرکت مى کنه… درسته ؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم نازنین
   نیازی به تخلیه نیست تزریق آنزیم در عرض ۴۸ ساعت کاملا از بین میرود
   ضمنا باتوجه به اینکه ژل ژوویدرم در ایران نمایندگی ندارد وبرخی مسایل دیگر , بنظر میاید ژژلهای موجود در بازار ایران اصل نیستند و فریب اسم را نخورید
   دکتر قنبری

 37. پريسا گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشيد. من يك روز هست كه تزريق ژل براي لب پايينم انجام دادم.با اين كه پيش دكتر حاذقي اين كار را انجام دادم ولي در حال حاضر لب پايينم ورم زيادي دارد وبزرگ شده و سايزش به لب بالام نمي خوره. انگار كه دو تا لبم بهم نمي رسه.دكتر به من گفت كه اين بزرگي زياد به خاطر ورم اوليه است و نصف آن تا 4 روز ديگر از بين ميرود.مي خوام بدونم كه چقدر به اين حرف مي شه اعتماد كرد؟ و ورم لب من تا چقدر كم مي شه؟

 38. جمیله زارع گفت:

  من چند سال پیش واسه تزریق ژل پیش دکتر قنبری تو قلهک رفتم خیلی راضی بودم راهنماییهایی که میکرد عالی بود الان نزدیک 5 سال میگذره ولی همچنان گونه هام خوبه دقیقا میدونه چی به فرم صورتت میاد همون کارو انجام میده

 39. جمیله زارع گفت:

  سلام آقای دکتر قنبری
  شما واسه کل صورت اگه بخواین ژل تزریق کنین هزینش چقدر میشه البته گونه هام زیاد لازم نداره فقط بعضی جاهاش خالی شده

 40. lena گفت:

  سلام من سه روزه ژل به لبم تزریق کردم ولی الان حس میکنم تو این سه روز حجم لبم خیلی کمتر از روز اولی شده که ژل تزریق کردم میترسم روز به روز کمتر بشه.ضمناً من آبادان اینکار رو انجام دادم و برای هر سی سی از من 400000 تومان گرفتن و 50000 برای دستمزد.ممنون میشم راهنمایی کنید.ممکنه که اصلا بعد از چند روز حجم لبم مثل ائل بشه ..من نسبت به جاهای دیگه بیشتر هزینه کردم میترسم که این اتفاق بیفته و هزینه من مسترد نشه.

  • admin گفت:

   درود بر خانم لنا
   داشتن ورم در روزهای اول طبیعی هست
   ولی برای من لازمه بدونم اسم ژل شما چیه ؟
   دکتر قنبری

 41. الهام گفت:

  سلام
  من خيلي وقته كه مي خوام لبامو ژل بزنم ولي از عوارضش واقاً ميترسم لطفاً راهنمايم كنيد كه چه چيزي باعث مشه كه لبام گوله گوله بشه يا نامتقارن بشه ايا راهي هست كه اينجوري نشه يا اگه شد بايد چي كار كرد
  خواهش ميكنم چون واقاً دلم مي خواد اين كارو انجام بدم

  • admin گفت:

   درود بر خانم الهام
   برای اینکه ژل گوله نشه هم باید کیفیت ژل مناسب باشه و هم دکترتان تجربه و مهارت کافی رو داشته باشد
   هر چند که در ژلهای هیالورونیک اسید , هر مشکلی هم که پیش بیاید با تزریق یک آنزیم به داخل موضع مورد نظر , مشکل شما به سرعت حل میشود

 42. سارا گفت:

  با سلام من خانمی 27ساله هستم که چانه کوتاه و عقبی دارم دو سال پیش عمل جنیو پلاستی انجام دادم و6mmچانه ام را جلو اوردم اما هیچ تغییری در صورتم انجام نشد وصورتم کاملا بی زاویه است,ایا با وجود پلاتین امکان پروتز چانه وجود دارد?با تشکر

 43. بهار گفت:

  سلام، من صورتي گرد با چانه عقب دارم، شما براي برجستگي چانه من پروتز را پيشنهاد مي كنيد و يا تزريق ژل؟ با تشكر

  • admin گفت:

   درود بر خانم بهار
   من در ابتدا ژل برای چانه و پس از آن تزریق چربی را پیشنهاد میدم
   دکتر قنبری

 44. بهار گفت:

  با عرض پوزش مجدداً سلام، لطفا جواب سوال من را با توجه به اينكه پروتز دايمي هست بفرماييد، با تشكر

  • admin گفت:

   درود مجدد بر خانم بهار
   اصولا بدانید که زیبایی یک هدیه الهی است و به هیچ عنوان پایدار نیست و همیشه نیاز به مراقبت دارد
   در این رشته اقداماتی که به شما معرفی میشوند نیز دایمی نیستند مگر اینکه مشکلات و عوارضی را برای شما ایجاد کنند
   پروتز دایمی لب به هیچ عنوان نمیتواند از نظر زیبایی و حس و … جای ژل هیالورونیک را بگیرد
   دکتر قنبری

 45. نوشين گفت:

  سلام
  من ميخوام به گونه هام ژل تزريق كنم ولي نميدونم چه برندهايي خوب هست و اينكه ميخوام بدونم احتمال غير قرينگي و حركت كردن و گلوله شدن ژل هيالورونيك اسيد وجود داره؟و اينكه بعد از مدتي خودش جذب ميشه يا بايد هيالورونيداز تزريق كرد موقع تمام شدن اثرش گلوله نميشه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم نوشین
   بهتره از ژلهای هیالورونیک که مجوز دارند استفاده کنید و نه گوله میشود و نه نیاز به تزریق هیالورونیداز هست
   دکتر قنبری

 46. elena گفت:

  سلام.من صورت خیلی خیلی لاغری دارم/کمبودوزن هم دارم/ولی دلم میخوادیکم فقط صورتم چاق بشه. گونه هام تورفته/صورتمم باریک هست/با تزریق چربی میتونمم یکم چاقش کنم؟؟ممکنه هزینه رو تقریبی برام بگید؟واینکه چندجلسه کارمیبره؟واین تزریق چربی دائمی هست؟؟مثلا اگه لاغرتربشم بازچاقی صورتم میمونه؟ لطفاحتما هزینه ی تقریبی هرجلسه رو بگید/ممنون

 47. زهرا گفت:

  سلام اقای دکتر
  من تقریبا 5روزه ک 2سی سی ژل تزریق کردم
  روی لبم گوله گوله شده و خیلی سفته دکترم گفت 2روزه اثار از بین میره ولی هنوزم لبام اویزونه و بی فرم طوری ک انگار فکم اومده جلو….
  ب نظر شما کی این حالت لبم از بین میره؟؟
  الان کاملا از پرونز کردنم پشیمونم چیکار کنم رودتر موادش جذب بدنم بشه؟؟؟
  ایا این جلو اومدن فکم درست میشه یا باقی میمونه؟؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم زهرا
   البته امیدوارم که مشکلتون حل میشه
   ولی
   بعنوان یک دوست به شما و همه خوانندگان توصیه میکنم
   یا اقدامات زیبایی را با بهترین کیفیت انجام دهید یا از انجام آن سرباز زنید
   ضمنا یاد آور میشوم که توانایی پزشکتان در اجرتی تکنیکهای مختلف بخش بسیار مهمی از همان کیفیت است
   دکتر قنبری

 48. ساناز گفت:

  با سلام واقعا از اینکه با حوصله جواب سوالات رو میدید ممنون برای تخلیه ژل گونه که از نوع پاژ بوده احتیاج به بیهوشی و بستری شدن در بیمارستان هست یا در مطب انجام میشه ؟ با سپاس

  • admin گفت:

   درود بر خانم ساناز
   من ژل پاژ گونه را با تکنیک خاصی انجام میدم که نه جاش می‌مونه و نه نیازی به بیهوشی هست
   برای معاینه تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 49. زهرا گفت:

  یعنی لب من همین جوری اردکی میمونه؟؟؟

  چیکار کنم ک زود جذب بدنم بشه؟؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم زهرا
   همیشه به پزشکانی که برای آموزش مراجعه میکنند توصیه میکنم که قبل از تزریق ژل لب اول ایراد آن لب را از نظر زیبایی شناختی پیدا کنند , در این صورت اگر آن ایرادات را اصلاح شود
   یک لب زیبا و البته با فرم طبیعی نتیجه کار خواهد بود
   و اما در مورد ازبین بردن زودتر از موعد ,همانطور که قبلا هم اشاره کردم, فقط کافیست آنزیم تزریق کنید ۴۸ ساعته کاملا پاک شود
   دکتر قنبری

 50. صفورا گفت:

  سلام من خیلی دوس دارم چونه ام کشیده تر بشه چیکار کنم که بعدن کج و کوله نشه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم صفورا
   من ترجیح میدم برای افزایش حجم چانه در ابتدا از ژل استفاده کنم و حتما در ۲ جلسه انجام میدم که از نظر شکل ظاهری و جهت کاملا مطابق خواست شما باشد
   دکتر قنبری

 51. paria گفت:

  سلام وقت به خير، من صورت لاغر با گونه هاي برجسته دار دارم مي خواستم لاغري صورتم برطرف شه آيا امكان داره در زير گونه چربي تزريق كرد، ضمناً من لاغر هستم و نميدونم امكان برداشتن چربي رو دارم يا نه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم پریا
   البته که تزریق چربی در درجه اول قرار دارد
   لیکن برای معاینه از نظر بانک چربی تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 52. admin گفت:

  درود بر خانم نیلوفر
  بله تزریق چربی راه خوب و کم دردسری برای شماست
  دکتر قنبری

 53. sara68 گفت:

  سلام من صورت گردی دارم و چانه عقب که عمل کردم اما هنوزم اونجور که دلم میخواست صورتم کشیده نشده میشه منو راهنمایی کنید که چکار کنم برای از بین بردن گردی صورتم؟
  ممنون میشم

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   بنظر من تزریق ژل چانه برای شما انتخاب مناسبی هست اما باید در نظر داشت که شاید قبل از آن نیاز به بوتاکس داشته باشید
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 54. شیما گفت:

  با سلام
  ایا بعد از یک سال هیالورونیداز در باقیمانده هیالورونیک اسید دور چشم تاثیر دارد؟
  ممنون

 55. سينا گفت:

  با عرض سلام

  آقاي دكتر من چانه كوچكي دارم ميخواستم جراحي پروتتز چانه انجام بدهم تا صورتم شكل استخوني بگيره ضمنا جراحي دبيني نيز ميخواستم انجام بدهم همزمان با پروتز چانه ميخواستم بدونم شما اين دو عمل را با همزمان با هم تجويز ميكنيد ؟ دوره ي نقاهت بعد عمل هر كدام چقدر است .
  با تشكر

  • admin گفت:

   درود بر آقای سینا
   بنظر من برای چانه بهتره اول اینکار با ژل انجام شود
   و در صورت رضایت از چربی استفاده شود
   دکتر قنبری

 56. negin گفت:

  Slm dr
  Dre morede taeeide shoma dakhele esfahan vase tazrighe zhel tu lab kie?
  Kheili vasam moheme k morede taeeide shoma bashe

 57. raga گفت:

  Salam v khaste nabashid.
  Baraye az beyn bordane khate khande va godiye zire cheshm che raveshi ro tosiye mikonid?

  • admin گفت:

   درود بر خانم راگا
   من از فیلر استفاده میکنم
   البته تزریق در زیر چشم تکنیک متفاوت هست و خیلی هم مهم
   دکتر قنبری

 58. مریم گفت:

  با سلام
  من میخواستم بدونم reyougel ژل خوبی هست یا نه؟
  و اینکه حدود 10 ماه پیش تزریق را با ژل ریوانس انجام دادم ایا میتونم این بار نوع ژل رو عوض کنم یا حتما باید از همون مارک استفاده کنم؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   من هیچ وقت ژل ریانژل را تایید نکردم و نخواهم کرد
   دکتر قنبری

 59. elahe گفت:

  با سلام
  آیا برای از بین بردن خطوط خنده هم تزریق ژل هیالورونیک کاربردی است؟ مدت ماندگاری و هزینه؟
  ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم الهه
   برای درمان خط خنده میتوان از ژل یا چربی استفاده کرد که ژل بر چربی ارجحیت دارد
   ماندگاری ژل های هیالورونیک وابسته به نوع و برند متفاوت هست و انواع خوب آن حدود یکسال دوام میاورند
   دکتر قنبری

 60. اکبری گفت:

  سلام

  من خط اخم عمیق دارم و یه خط افقی هم در پیشانیم دارم…دکترم می گه وقتی می خندی دور چشمات هم چروک می افته که فعلا عمیق نیست ولی باید پیشگیری کرد و باید بوتاکس شه …..به نظر شما تزریق بوتاکس در کناره چشم خطرناک ه ؟

  • admin گفت:

   درود بر اکبری
   تزریق دور چشم توسط پزشک ماهر نه تنها خطرناک نیست بلکه بسیار هم سودمند هست
   دکتر قنبری

 61. narges گفت:

  سلام خسته نباشید آقای دکتر من تقریبا 5 روز پیش از فیلر برای برجستگی گونه تزریق کردم الان گونه هام مثل هم نیستند گونه سمت چپ برجسته تر از سمت راسته خیلی ناراحتم بعد مشکل دیگر این که گلوله گلوله است چکار کنم

 62. آرزو گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  آقای دکتر من صورت گرد و توپلی دارم با اینکه خودم لاغرم و لپهام جلوتر از برجستگی گونه هامه وبرجستگی چانه ام هم کمه میخواستم بدونم اگر تزریق ژل هیارونیک اسید انجام بدم برای گونه و چانه هام صورتم گردتر دیده نمیشه؟یا تپل تر از قبا به نظر نمیاد یا بهتر میشه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم آرزو
   با این شرح حال موافقم که چانه شما برجسته تر شود
   ولی اول توصیه میکنم که برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 63. آهو گفت:

  با سلام
  آقای دکتر من یک هفته ای میشه که به گونه هام تزریق ژل کردم و اصلا به چهرم نمیاد خیلی پشیمونم به بعضی از دوستان توصیه کردید که دکترشون با تزریق آنزیم ژل رو از بین میبره میخواستم بدونم این آنزیم به هیارونیک اسید طبیعی خود پوستم آسیبی نمیزنه آخه هیارونیک اسید به طور طبیعی تو پوستمونم هست لطفا منو زودتر راهنمایی کنید خیلی ناراحتم؟
  پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم آهو
   خیر به هیالورونیک اسید طبیعی آسیبی نمیزنه
   این یکی از بزرگترین مزیتهای ژلهای هیالورونیک اسید هست که میتونید با آنزیم پاکش کنید
   دکتر قنبری

 64. فرشته گفت:

  سلام آقاي دكتر من ٢روزقبل نزد يكي ازدوستان پزشك براي لبهايم ژل ازمارك اسكين فيل مخصوص لب ١سي سي تزريق كرد ولي تغيير حجم درحد فقط ٢٠درصد ايجاد شده آيا ژل كيفيت پاييني داره يا مقدار ژل كم بوده متشكرم

  • admin گفت:

   درود بر خانم فرشته
   اولا کلا ژل اسکین فیل ژل مرغوبی نیست
   دوما در مورد اینکه آیا یک سی سی مناسب شماست یا نه باید بر اساس فرم و خصوصیات لب شما اظهار نظر کرد
   من همیشه به پزشکانی که برای آموزش ژل بمن مراجعه میکنند میگویم
   که اول لب را معاینه کنند و سپس عیوب زیبایی شناسی آن را اصلاح کنند
   نه اینکه فقط با تزریق ژل به آن حجم دهند
   دکتر قنبری

 65. اکبری گفت:

  تشکر مجدد آقای دکتر

  من 5 روزه تزریق بوتاکس کردم ….از تزریق در گوشه های چشم و خط افقی پیشانیم راضیم چون خطوط موجود محو شده اند ولی خط عمیق اخم م همچنان هست و فقط کمی کم عمق شده….به نظر شما تاثیر تزریق ادامه دارد یا در همین حد می مونه ؟ خط اخم م محم نشده و اصلا راضی نیستم….به نظر شما دوباره تزریق کنم و با چه فاصله زمانی ؟
  با تشکر از وقت و توجه ای که می گذارید

  • admin گفت:

   درود بر خانم اکبری
   بوتاکس در درمان چینهای دینامیک کاملا موفق است اما در چینهای استاتیک اثرش نسبی است
   البته گاهی این چینها در ناحیه اخم فقط خط اخم نیستند بلکه خط خواب نیز هستند
   توصیه میکنم برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 66. مژگان گفت:

  سلام دکتر خسته نباشید من 6 ماه پیش 2 سی سی ژل هیالورونیک زیر چشم تزریق کزدم حدودا 1 ماه پیش زیر چشمم متورم وکبود شد به دکترم مراجعه کردم و گفتن شاید حساسیت باشه و امپول دگزا تجویز کردن که بعد از چند روز رفع شد اما الان بعد از یک ماه دوباره متورم و کبود شده, میخواستم بدونم دلیلش چیه و باید چه کار کنم? ایا ربطی به قرص های هورمونی که مصرف میکنم دارد?

 67. مژگان گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  دکتر ژل جوویدرم تزریق کردن و این کار را تحت نظر فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم انجام دادم.
  ایا باید فورا انزیم تزریق کنم؟ چون زیر چشمم خیلی گود هست دوست ندارم به حالت اول برگرده , خواهش می کنم راهنماییم کنید که چه کار کنم؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مژگان
   کبودی در تزریقات زیر چشم , موضوع شایعی است
   کمی صبر داشته باشید
   دکتر قنبری

 68. فرشته گفت:

  سلام آقاي دكتر باتشكر ازاينكه باصبروحوصله به سؤالات ماپاسخ ميدهيد لطفأ يك ژل مرغوب باماندگاري وقيمت مناسب براي تزريق درلب معرفي كنيد باتشكرفراوان

  • admin گفت:

   درود بر خانم فرشته
   ژل خوب , قیمت پایین , ماندگاری بالا
   !!!!!!!!!
   عزیزان
   در موضوع زیبایی هروقت قیمت پایین میاید ,مطمئن باشید کیفیت خیلی بیشتر پایین میاید
   ضمنا انجام اقدامات زیبای توسط پزشک هست اما هم نیاز به دانش و تکنیک دارد و هم ذوق و سلیقه و هنرمندی
   مثل تابلو نقاشی
   لذا علاوه بر خود ژل حتما به توانایی های پزشکتان و آموزشهایی که طی کرده است , حتما توجه کنید.
   این روزها زیادند مراجعینی که متحمل هزینه مازاد میشوند برای ازبین بردن ژل قبلی
   دکتر قنبری

 69. اکبری گفت:

  با تشکر مجدد

  یه سوال دیگه آقای دکتر

  خدا رو شکر من گونه دارم ولی درحالت عادی اصلا گونه من برجسته نیست و فقط موقع خنده ، خط گونه و خود گونه تا حدی مشخص می شه چون صورت م پره و لاغر نیست…
  آیا روشی هست که خط گونه داشته باشم ؟

 70. مریم گفت:

  سلام دکتر
  من 31 سالمه و دارای پف زیر چشم هستم دکترم پیشنهاد داده که از طریق بی حسی چربی اضافه رو از زیر چشمم بر میداره ..بدون درد با بخیه جذبی
  همچنین برای خط خنده هم تزریق چربی رو پیشنهاد دادن
  میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم

  باتشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   اولا که باید شمارو معاینه کنم
   اما اساسا در درمان خط خنده هم تزریق ژل و هم تزریق چربی انجام میشود
   لیکن تزریق ژل ارجحیت دارد زیرا خط خنده داخل پوست شماست و چربی زیر پوست شما
   دکتر قنبری

 71. هانيه گفت:

  سلام دكتر، ممنون از راهنمايى هاى خوب و آموزنده.

  من در اروپا زندگى ميكنم و حدود ٤ سال پيش در ايران خانم دكترى بر روى صورت من تزريق ژله گونه و خط خنده إنجام دادن.ايشان به من گفتن بعد از يكسال احتياج به ترميم دارم و من هم درست بعد از يكسال در پى سفرى كه به ايران داشتم مجدد پيش اين خانم دكتر رفتم براى ترميم. به گفته اين خانم به گونه هاى من ژل روفيلان و براى خط خنده ژل تيوسال زد ند و گفتن بيشتر از يكسال دوام ندارند و به مرور از بين ميروند.

  الان بيشتر از ٤ سال از ترميم آخر ميگذره و نتنها از بين نرفتن بلكه ژل گونه هام جا بجا ميشن و خط خنده هام تبديل به ٢ تا خط شده و تركيب و فورم صورتم خيلى بد شدن.

  در اروپا به چند دكتر مراجعه كردم و به من گفتن اين بيشتر شبيه به ژل دائم هست و هيچ كارى نميتونن بكنند چون مطمئن نيستن چى تزريق شده. گفتن بأيد در ايران تخليه بشه.

  آيا با تخليه جاش نميمونه و چقدر بعد ميشه چربى تزريق كرد؟ فورم صورت مثل اول ميشه؟ هزينه و مدت درمان براى تخليه و تزريق چقدر خواهد بود؟

  ممنون ميشم راهنمايى بفرمايد چون اگر احتياج به تخليه باشه حتما به ايران سفرى خواهم داشت و پيش خودتون ميام ولى دقيق بأيد بدونم دوران درمان چقدر طول ميكشه.

  با تشكر.

 72. roza گفت:

  سلام دکتر خواستم ازتون تشکر کنم الان 4ماه میگذره که من پیشتون ژل لب زدم و خواستم بگم که واقعا دستتون درد نکنه خیلی خیلی راضیم ایشالا 5ماه دیگه میبینمتون

 73. Raha گفت:

  سلام من خط خنده عميق دارم و لب هاي باريك ايا براي هردوي اينها بهتر است از ژل استفاده كنم يا چربي؟ با تشكر

  • admin گفت:

   درود بر خانم رها
   در مورد لب که قطعا ژل بهتر است ودر مورد خط خنده قبلا هم گفته شد هم ژل و هم چربی ولی ارجحیت با ژل است
   دکتر قنبری

 74. مریم گفت:

  سلام خسته نباشید اقای دکتر من حدود 3سال پیش ژل لب زدم والان قصد تخلیه لب بالا رو دارم هزینه تخلیه چقد میشه با سپاس

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   اول باید معلوم شود که شما چه کلی بدید
   اگر از انواع هیالورونیک باشد که با تزریق آنزیم همه چیز درست میشود
   ولی اگر از انواع دایمی یا پاژ باشد و قابل تخلیه باشد
   باید عمل شوید
   دکتر قنبری

 75. سارا گفت:

  سلام من دور چشم بسیار گودی دارم.. یعنی هم زیر چشم هم پشت چشم… آیا امکان تزریق چربی یا ژل پشت چشم و گوشه داخلی چشم هم وجود داره؟ یعنی دور چشم کامل، نه فقط زیر چشم. ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   خیر دور چشم به این صورتی که شما فرمودید امکانش نیست
   دکتر قنبری

 76. نیلوفر گفت:

  باسلام خدمت دکتر قنبری،جناب دکتر من حدود 8 سال پیش تزریق چربی در لبم انجام دادم که بعد تزریق اصلا از فرم لبم راضی نبودم چون وسط لبم مثل تبخال باد کرده بود وپایین افتاده بود بعد از مراجعه به دکتر مربوطه اقداماتی برای تخلیه لبم انجام داد اما باز هم عدم تقارن وجود دارد و گوشه راست لبم مقداری فرو رفتگی ایجاد شده که بسیار از نظر ظاهری اذیتم میکنه آقای دکتر آیا راهی برای اینکه فرو رفتگی روی لبم اصلاح بشه وجو داره؟خیلی ممنون میشم اگه پاسخ دهید باتشکر از زحمات شما

 77. honey گفت:

  سلام آقای دکتر ، من بتازگی به لبهام ژل تزریق کردم اما لب بالایی بزرگتر از لب پایین شده ، دوست دارم کمی حجم لب بالا کمتر بشه آیا راهی هست ؟؟ پیشاپیش ممنونم از راهنمایی تون

 78. aysa گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من حدود 10 سال میشه که بر اثر جوش زیر پوستی یه فرورفتگی روی صورتم به وجود اومده 8سال پیش تست لیزر کردم جواب نداد الان دکترا میگن فقط باید ژل تزریق کنم میخواستم بدونم با تزریق ژل چند درصد از فرورفتگی خوب میشه؟ اگه مجددا بعد از گذشت زمانش نخوام دوباره تزریق کنم فرورفتگی بیشتر میشه؟ هزینه ژل و تزریق چقدر میشه؟
  با تشکر

 79. ملیکا گفت:

  سلام آقای دکتر
  من گونه ندارم کاملا صافه میخوام عمل کنم اما دکتر بهم گفت به جای عمل ژل تزریق کن این ژل ها مدتش یکساله س اگه خوشت اومد سال دیگه عمل کن
  به نظر شما ژل خیلی عوارض داره؟ژل های موقتی امکان داره صورتم نامتقارن بشه؟من تو سایت ها هم خوندم اگه نامتقارن بشه و کلا صورت بدشکل بشه خوب بشو هم نیست
  پس چرا میگن نهایتش تا یکسال رو صورت می مونه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم ملیکا
   ژلهای نسل جدید که از هیالورونیک اسید ساخته شده اند
   بسیار ایمن هستند
   دکتر قنبری

 80. ملودی گفت:

  با سلام
  آقای دکتر من می خواهم لب بالاییم را تزریق کنم ولی من حساسیت شدید دارم (انزیو ادم) به نظر شما من می توانم انجام دهم یا خطرناک است.

  • admin گفت:

   درود بر خانم ملودی
   اگر تصمیم شما جدی است تحت ملاحظات و شرایط خاصی تزریق ژل برایتان امکانپذیر است
   دکتر قنبری

 81. شيما زرگرزاد گفت:

  سلام جناب دكتر با عرض خسته نباشيد،سوالي داشتم،من حدود ٦بار ژل هيالورونيك اسيد توسط چند پزشك مختلف تزريق كردم مارك هاش هم تئوسيال و ژوييدرم و الاينا بودن اما هر بار بعد ٣روز تا يك هفته كاملا ژل داخل لبم جذب شده،دليلش چيه خيلي ازين مرضوع ناراحتم،با اين وجود من اگه همين ژل رو به چونه ام هم تزريق كنم بازم قراره جذب شه؟تمامي پزشكايي كه برام تزريق رو انجام دادن گفتن تموم طول طبابتشون همچين موردي نديدن من چرا اينجوريم؟خواهش ميكنم جواب بدين

 82. متین گفت:

  سلام ممنون از وقتی که برا هم وطناتون می گذارین آقای دکتر عوارض چربی پس از چندین سال چی می تونه باشه آیا چربی مثل ژل جابه جا میشه یا مثل جوش ظاهر بشه

  • admin گفت:

   درود بر خانم متین
   خیر چربی عوارضی چون جابجایی و عفونت رو ندارد
   دکتر قنبری

 83. نیلوفر گفت:

  سلام جناب دکتر خسته نباشید آیا راهی برای خارج کردن یا همان تخلیه چربی تزریق شده در لب وجود دارد؟باتشکر از صبر وحوصله اى که برای پاسخ گوئی صرف میکنید

  • admin گفت:

   درود بر خانم نیلوفر
   چربی در لب ماندگاری چندانی ندارد
   چه زمانی تزریق کردید ؟
   دکتر قنبری

 84. متینا گفت:

  باسلام من ژل اریا که هالونیک بوده زدم ولی الان میخوام از یک مارک دیگه بزنم ممکنه

  • admin گفت:

   درود بر خانم متینا
   مشکل خاصی نیست
   ولی اگر قبلش دارو برای از بین بردن بقایای ژل قبلی بزنید بهتر است
   دکتر قنبری

 85. afshin گفت:

  درود
  متاسفانه در کودکی تبخال میزدم و این موضوع باعث شده قرینه لبام از بین بره البته زیاد تو دید نیست
  تصمیم دارم ژل تزریق کنم
  قرینه اصلاح و لب ها کمی حجیم تر بشه
  ممنون میشم به سوالات بنده پاسخ دهید
  هزینه این کار چقدر میشه؟
  آیا نیاز به استراحت هست؟
  آیا پس از تزریق ژل کبودی یا درد احساس میشه؟

  • admin گفت:

   درود بر آقای افشین
   من تزریقات ژل رو با بیحسی موضعی انجام میدم و هیچ دردی نخواهید داشت
   احتمال کبودی هم برای هر تزریقی وجود دارد
   در مورد هزینه هم بعد از ویزیت عرض میکنم
   دکتر قنبری

 86. ندا گفت:

  سلام آقاب دکتر من در اثر رژیم گرفتن در دوران کودکی دچار افتادگی پوست در همه قسمتای صورتم شدمالان 26سالمه و باتوجه ب این موضوع الان زیر پوستم خالیهو خیلی بد دیده میشهو تیره تر و خسته تر بنظر میاد این شلی در ناحیه غبغب گونه ابرو هست 🙁 از طرفی هم خوشم نمیاد توپول بشه صورتم ! قبلا از لیزر استفاده کردم برا سفت شدن ولی اثر نکرده تبریز ساکنم و واقعا نمیدونم چه کنم متخض قابل اعتمادی هم در این زمینه نمیشناسم میخوام ی صورت طبیعی و کشیده با کمی برجستهگی در ناحیه چانه و گونه داشته باشم ن توپول بشه !شما چی صلاح میدونین لطفا ب ایمیلم بفرستین ممنون 🙂

  • admin گفت:

   درود بر خانم ندا
   بدون معاینه نمیتوانم پاسخی برای شما داشته باشم
   دکتر قنبری

 87. زینب گفت:

  درود
  خسته نباشید
  ازینکه آقای دکتر با حوصله پاسخ میدهید سپاسگذارم
  من دی ماه 86 تزریق زل داشتم و با توجه به اینکه دکتری که این تزریق رو انجام دادن گفتن حداکثر 3سال میمونه ولی الان 7ساله. و تو این مدت واقعاً ناراضی بودم و چهره ی خودم جذابتر بود. به خاطر این مسئله خیلی شکست داشته ام و افسرده شدم. میخوام عمل تخلیه رو انجام بدم. و اینکه هزینه رو لطف کنید حدودش رو تعیین کنید که زودتر انجام بدم. خیلی مهمه اگه پاسخ بدید ممنون میشم
  سپاسگذارم @):-

  • admin گفت:

   درود بر خانم زینب
   اولا حتما عمل تخلیه رو انجام بدید
   ولی برای پاسخ به سوالاتتان باید شما و جواب سونوگرافی را ببینم
   دکتر قنبری

 88. نفيسه گفت:

  سلام و خسته نباشيد، إز اينكه ميبينم با حوصله به تمامي سؤالات دوستان جواب ميدهيد لذت بردم، من چند سال هست كه دوست دارم تزريق برأي لبم انجام بدم، ولي هميشه ترسيدم، امكانش هست ادرس مطب و شماره تماستون رو محبت كنيد ، و بفرماييد إز چه ژلي استفاده ميكنيد، وهزينش رو ازتون ممنون ميشم. با تشكر

  • admin گفت:

   درود بر خانم نفیسه
   شما لطف دارید
   آدرس در پایین سایت موجود است
   اگر از درد میترسید باید عرض کنم که باتوجه به اینکه من تزریق لب را با بلوک کامل انجام میدهم لذا هیچ دردی ندارید
   از نظر ظاهری هم معمولا کارهای لب را طبیعی انجام میدهم تا شما یک لب زیبا ولی در محدوده نرمال داشته باشید
   دکتر قنبری

 89. نیلوفر گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید آقاى دکتر چربی که حدود 8 سال پیش در لبم گذاشته شده. به صورت جراحی وبرشی که روی لبم ایجاد شده برایم گذاشته شده نه به صورت تزریقی،آیا امکان تخلیه چربی وجود دارد ؟چون باوجودی که میگویند چربی جذب میشه اما لبم هنوز بعد8سال حالت متورم را دارد آیا راهی برای تخلیه چربی وجود دارد؟و پیشنهاد شما برای گودی پشت چشم چیست؟باتشکر از محبت خالصانه شما.

  • admin گفت:

   درود بر خانم نیلوفر
   باتوجه به شرح حال شما
   بنظر میرسد تورم دائمی ناشی از خود جراحی باشد نه بافت چربی
   برای مشاوره تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 90. سعیده گفت:

  سلام اقای دکتر من تزریق چربی در گونه هام داشتم اما یک طرف گونه ام چربی گلوله شده و سفت شده میخواستم بپرسم باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

  • admin گفت:

   درود بر خانم سعیده
   به پزشکتان مراجعه کنید
   هرچند که تزریق کورتون خود میتوان مخاطره آمیز باشد لیکن ارزشمند است
   دکتر قنبری

 91. لیلا گفت:

  سلام آقای دکتر
  من دو هفته پیش به گونه هایم چربی تزریق کردم ولی الان خیلی حجمش کم شده می خواستم ببینم همینطور هست یا بدن من بیشتر جذب کرده؟ اگر بعد از 2 ماه ترمیم کردم دیگر حجمش کم نخواهد شد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم لیلا
   وابسته به تکنیک برداشت و تزریق چربی نتایج مختلف است
   دکتر قنبری

 92. سارا اژدری گفت:

  سلام. خسته نباشی. آقای دکتر من قصد تزریق چربی به گونه رو دارم اما شنیدم بعد از چند سال جذب میشه و طی فرآیند جذب ناقرینگی و بد ریختی صورت بوجود میاد. آیا این صحت داره؟ و همچنین در مورد خطر آمبولی در تزریق چربی خیلی نگران هستم. اگه راهنمایی بفرمایید ممنون‌میشم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   در صورت تکنیک صحیح چربی بعد از ۲ سال جذب نمیشه و بیشتر می‌مونه
   در طی فرایند جذب هم عدم قرینگی چندانی نداریم
   خطر آمبولی هم در صورت تکنیک صحیح جدی نیست
   دکتر قنبری

 93. zari گفت:

  سلام خسته نباشید من 1ماه قبل توی لبم زلی بنام بایو پلیمر تزریق کردم .به من گفتن که زل 1تا 2سال ماندگاری داره گفتن نیمه دائمی هستش و خیلی هم بی ضرر ولی مقدار زیادیش خوابیده زیاد مشخص نیست .می خواستم بدونم که این زل ام باید تخلیه بشه یا نه خیلی استرس دارم .متشکرم

  • admin گفت:

   درود بر خانم زری
   این ژل هم یک ژل سنتتیک و صناعی هست و از آنجایی که آنزیم متابولیزه کننده ندارد
   توصیه نمیکنم
   و در ضمن شما قبل از تزریق باید استرس میداشتید
   دکتر قنبری

  • admin گفت:

   درود بر خانم سحر
   پاسخ شما در مورد ژل لب داده شد
   دکتر قنبری

 94. farshid گفت:

  با سلام و خسته نباشید. آقای دکتر بخاطر اینکه گونم فرو رفتس میخوام تزریق چربی داشته باشم. حالا سوالی که از شما دارم اینه که : آیا با تزریق چربی میتونم گونه ای گرد و برجسته داشته باشم یا اینکه فقط مقداری از فرو رفتگی کم میشه ؟؟؟

 95. نیلوفر گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشیدممنون از وقتی که برای ما میذارید ،میخواستم بدونم. آیا امکان خارج کردن پروتزی که برای گونه به کار رفته وجود دارد؟و اگر وجود دارد آیابا بیهوشی کامل باید انجام بگیرد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم نیلوفر
   البته که امکان خارج کردن پروتز هست و الزاما نیاز به بیهوشی نیست
   دکتر قنبری

 96. پانته آ گفت:

  سلام و خسته نباشيد
  آقاي دكتر من پارسال ژل لب رووفيل تزريق كردم الان ميخوام دوباره لبامو ژل بزنم ميخواستم ببينم ژل تئوسيال بهتره يا هاي مكس؟و ماندگاريه كدومشون بيشتره؟ممنون ميشم راهنماييم بكنيد

  • admin گفت:

   درود بر خانم پانته آ
   هیامکس را که اصلا توصیه نمیکنم
   و تئوسیال هم ژل خوبیست
   البته این خوبه که به مارک ژل حساس باشید ولی چقدر خوبست که همین حساسیت را درمورد تکنیک و تبحر پزشک
   هم داشته باشید
   دکتر قنبری

 97. آوا گفت:

  با سلام خدمت جناب آقای دکتر قنبری
  چندسالیست شدیدا به فکر جلوتر آوردن چانه هستم. البته چانه خوبی دارم و فرم صورتم هم پیش چند پزشک رفتم گفتن نیاز ندارم چون از نظر اصول زیبایی چهره از نیم رخ خط موربی که پیشانی تا چانه رسم میشه، تقریبا خوبه. ولی احساس میکنم اگه بسیار کم چانه م جلوتر باشه زیباتر خواهدشد. پروتز سیلیکون رو ترجیح نمیدم . آیا امکان تزریق ژل برای چانه وجود داره؟ من دو سال پیش یک سیسی ژل به لبهایم تزریق کردم (هر لب نیم سی سی) و بسیار راضی بودم. ولی برای چانه امتحان نکردم و نمیدونم امکان داره یا نه؟ در صورت امکان راهنمایی فرمائید.

  • admin گفت:

   درود بر خانم آوا
   البته که میتونید تزریق ژل به چانه داشته باشید
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 98. لیلا گفت:

  درود و خسته نباشید
  آقای دکتر من حدود ۲ سال قبل به لبم ژل تزریق کردم که به من گفتند ژل کانادایی هست و ۳ ساله . ولی هنوز هیچ تغییری نکرده و سفت هم شده اصلا از مدل لبم راضی نیستم . میخوام بدونم میتونم بدونه جراحی کاری کنید که جذب بشه در ضمن اسم ژل رو نمیدونم . آیا امکان داره ژل باژ تزریق کرده باشه . لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم در ضمن من روزی ۱ mg prednizolon مصرف میکنم و آرتریت رماتید دارم ولی لبم مشکل عفونی بیدا نکرده امکان داره در آینده به مشکل بخورم

 99. نگین گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم تزریق ژل از چه سنی امکان پذیر؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم نگین
   مهم این است کخ تزریق ژل برای چه هدفیست
   بعنوان مثال آیا برای ترمیم یک نقص پس از تصادف است یا اینکه فردا برای زیبایی لب ؟؟؟
   دختر قنبری

 100. الناز گفت:

  سلام
  آقاي دكتر خسته نباشيد
  من تا حالا ٣بار ژل هايمكس به لبم زدم و تقريبا راضي بودم و مشكلي هم نداشتم
  هفته پيش براي ترميم لبم رفتم مطب دكترم كه ايشون گفتم يه نوع ژل جديد به نام رووفيل اومده كه كره اي هست و گفتن مجوز وزارت بهداشت داره و از خانواده هيالورونيك اسيده
  بدون اينكه ژل قبلي رو پاك كنن اقدام به تزريق كردن
  و فقط نيم سي سي زدن
  در عرض چند ساعت لبام مثل بادكنك شد و خيلي وحشتناك شده بود و خيلي سفت تر از هايمكس بود
  الان من ميتونم از آنزيم استفاده كنم و جاهاي نا متقارن ژلم رو اصلاح كنم؟
  لطفا بگيد هزينه تزريق آنزيم چقدر ميشه
  سپاسگزارم

  • admin گفت:

   درود بر خانم الناز
   اول ممنونم که قبل از ارایه پاسخ حضوری تشریف آوردید
   همانطور که در جلسه مشاوره گفته شد
   تمام کسانیکه حدود ۲ تا ۳ بار اقدام به تزریق ژل لب میکنند بهتراست برای تخلیه با آنزیم اقدام کنند
   زیرا بقایای ژل های قبلی به مرور زمان ایجاد ناهمواری و عدم قرینگی میکنند
   و شما هم هروقت بخواهید میتوانید آنزیم تزریق کنید
   دکتر قنبری

 101. سو گفت:

  سلام .لطفا هزینه حجیم سازی برای لب و گونه را میخواستم.و ماندگاریش تا کی هست.من از شمال میباشم

  • admin گفت:

   درود بر خانم سو
   هزینه و ماندگاری بر اساس نو ژل انتخابی شما متغیر است و در سایت هیچگاه هزینه اعلام نخواهد شد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 102. بیتا گفت:

  سلام جناب دکتر.من خانمی 50 ساله هستم وخط اخم و خط خنده دارم..تاکنون هیچگونه بوتاکس یا تزریق ژل نداشتم وآشنایی هم ندارم. سوالم اینه که واسه خط خنده ( اطراف لب ) گه گود شده تزریق ژل تاثیر داره؟ چه نوع ژلی باید بزنم ؟آیانوع ژل را دکتر تعیین میکند یا خودمون باید بخریم؟ آیا تزریق ژل ییهوشی داره یا نه؟ ضمنا پوست من طوریست که کمترین اثر زخم روی صورتم همیشه میماند .آیا برای برطرف کردن گودی زیرچشم راهی وجود داره؟ آیا واسه خطوط پیشانی همان بوتاکس کافیه؟ لطفا نوع موادبوتاکس وتزریق ژل مناسب را واینکه تغییری درصورتم ایجاد میشه بانه ..بگوییدقبلا ازاینگه سوالات مرا پاسخ میدهید سپاسگزارم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم بیتا
   بنظر من بهتر است که به پزشکی که به او اعتماد دارید مراجعه کنید و مشاوره بگیرید
   و اجازه دهید پزشک در تعیین روش زیبایی به شما کمک کند
   معهذا تزریق ژل تحت بیحسی موضعی کوچکی انجام میشود و حتما هم به نوع ژل و هم تکنیک تزریق حساس باشید
   همیشه در اقدامات ارزان در حیطه زیبایی این شما هستید که ضرر میکنید
   دکتر قنبری

 103. الناز.س گفت:

  سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم تزریق ژل دور چشم میتونه کار لیفت ابرو رو انجام بده؟ و اینکه چال چونه رو میشه با ژل ازبین برد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم الناز
   برای لیفت ابرو هم میشود ژل تزریق کرد ولی نه در دور چشم
   چال چانه هم تا حد زیادی با ژل و روشهای دیگر از بین میرود
   دکتر قنبری

 104. عسل گفت:

  سلام و خسته نباشيد، من تزريق ژل لب داشتم ميخواهم كه اين ژلها سريعتر جذب بشن!شما راه حلى به من بديد،ممنون ميشم

  • admin گفت:

   درود بر خانم عسل
   با تزریق آنزیم براحتی ژل هیالورونیک اسید پاک میشود
   دکتر قنبری

 105. سمیه گفت:

  با سلام من حدودا یک سال پیش چربی به صورتم تزریق کردم ولی به دلیل عدم تقارن مجبور شدم مقداری از چربی یک طرف صورتم رو تخلیه کنم و به توصیه پزشکم ۱۰ روز بعد از تخلیه مجددا چربی به گونه هام تزریق کردم ولی الان که حدود دو هفته میگذره یه توده متحرک در محلی که چربی رو تخلیه کردم ایجاد شده، داشتی نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید
  با کمال تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم سمیه
   حتما باید معاینه شوید
   به همان پزشک مراجعه کنید
   دکتر قنبری

 106. نادیا گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید من سیزده سال قبل ژل پاژ به صورتم تزریق کردم(متاسفانه)و هنوز هم از بین نرفته و خوشبختانه تا حالا برایم مشکلی پیش نیامده واکنون بسیار مضطرب و نگران هستم آیا بعد از گذشت این همه سال ممکنه مشکلی برایم پیش بیاید و آیا امکان ابتلا به سرطان در من بالارفته است خواهشمند است جواب من را بدهید با تشکر20/10/93

  • admin گفت:

   درود بر خانم نادیا
   عوارض ژل پاژ مانند عفونت و … کماکان وجود دارد ولی سرطان از عوارض پاژ نیست
   دکتر قنبری

 107. زهرا گفت:

  سلام من ۲۴ سلاه هستم اما متاسفانه خط لبخند خیلی گودی دارم می خوام با تزریق چربی رفعش کنم هزینش چقدر می شه

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   توصیه میکنم برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   شاید بجای تزریق چربی توصیه دیگری برایتان داشته باشم
   دکتر قنبری

 108. اکرم گفت:

  سلام جناب دکترخسته نباشید من زل هیالورنیک اسید به گونه هام ولبم زدم وازشکل ظاهری اش راضی بودم اما گونه هام خیلی زود جذب شد وبه 4 ماه نرسیده رفت میخاستم بدونم زلی هست که ماندگاری بیشتری داشته باشه

  • admin گفت:

   درود بر خانم اکرم
   ماندگاری ژل در گونه هم به روش تزریق و هم به کیفیت آن مربوط است
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 109. الهه گفت:

  سلام آقای دکتر . میخواستم ژل های معتبری که برای تزریق لب هست رو لطفا معرفی کنید . و اینکه ایا میشه کمتر از 1سی سی تزریق کرد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم الهه
   ژل های مورد تایید وزارت بهداشت در ایران معتبر شناخته میشوند, بخصوص آنهایی که فرانسوی هستند
   اما همانقدر که اعتبار ژل مهم هست , اعتبار پزشک نیز مهم است
   دکتر قنبری

 110. باربارا گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشيد.

  من ٤٠ سالمه و ميخواهم ژل كه چندين سال پيش در گونه هم تزريق شده را تخليه كنم ولى شنيدم بعد از تخليه جايى كه قبلأ ژل تزريق شده گود ميشود و پوست ريزش ميكند! آيا جورى كه شما تخليه ميكنيد باز هم جاش گود ميماند؟ ميشه بعد از تخليه عمل فيس ليفت انجام داد كه هم گودى گونه را و هم افتادگى پوست را از بين ببرد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم باربارا
   پس از تخلیه ژل پاژ مسلما با کمی بهم ریختگی صورت مواجه هستیم
   لیکن با اقدامات مختلف مانند CPT Thermage و تزریق چربی و … قابل درمان است
   دکتر قنبری

 111. مریم گفت:

  سلام میخواستم لبامو ژل بزنم .ژل پولوریال ولیوم خوبه؟با تشکر

 112. سحر گفت:

  سلام جناب دكتر بنده حدود٣ماه است كه به لبم jelتزريق كردم و اسم جل رو هم نميدونم ولى اصلا راضى نيستم به بزشكم هم كفتم كه تخليه كنم كفتن كه اين كار امكان نداره الان فقط قرص كرتون دادن كه كفتن حجمشو كمتر ميكنه اكه ميشه بفرماييد كه راهى هست من از شر اين لباى مصنوعى خلاص شم لطفا راهنمايى بفرماييد .

  • admin گفت:

   درود بر خانم سحر
   اولا چطور شما اقدام به تزریق ژل لب میکنید بدون مطالعه وتحقیق قبل از انجام کار ؟؟؟؟
   دوما با توضیح شما , گمان میکنم متأسفانه براتون پلیمر زده باشند
   حتما اسمش رو بپرسید ,اگر هیالورونیک باشد میتوان با یک تزریق مشکل را حل کرد
   اگر هیالورونیک بود برای تزریق آنزیم تشریف بیارید
   دکتر قنبری

 113. سارا گفت:

  با سلام. آقای دکتر من تزریق چربی به صورت رو واقعا نیاز دارم ولی بخاطر خطر آمبولی تا حالا انجام ندادم. چون شنادم حتی چهل روز بعد از تزریق هم بذای شخصی آمبولی بوجود امده. خواستم بپرسم امکان دادن دارو بعد از عمل هست که خیال آدم راحت باشه؟ چون حقیقتا من خیلی میترسم و حاظر نیستم به خاطر زیبایی خودمو تو خطر بندازم. دکتر های ماهر مثل شما هم باعث نمیشه خیالم راحت بشه چون همه چیز دست دکتر نیست.

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   با این همه نگرانی و وسواس اصلا این کار رو انجام ندید
   دکتر قنبری

 114. سارا گفت:

  ضمنا میخواست بدونم‌موقع ساکشن وقتی کانولا رو داخل میفرستید از طریق مانیتور دیده میشه ک داره کجاهارو تخریب میکنه یا همینجوری شانسی انجام میشه؟ چه اطمینانی هست که خیال آدم راحت بشه؟

 115. گلایول گفت:

  با سلام . جناب دکتر. من مهرماه چند سی سی ژل هیالورونیک تزریق کردم. دکترم گفت چهار تا شش ماه ماندگاری خواهد داشت. سوالم اینه که آیا خوابیدن روی صورت درطول شب باعث بد فرم شدن یا جذب ژل میشه یا نه ؟ ورزش چطور؟ و سوال دومم هم اینه که اگه بخام باز تزریق داشته باشم بهتره بزارم ژل کامل جذب بشه و دوباره اقدام کنم یا این که قبل از جذب کامل ژل دوباره اقدام به تزریقش کنم؟ و اینکه با سی سی کمتر جواب میده یا اینکه نه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم گلایول
   البته که بد خوابی روی منطقه تزریق شده تاثیر دارد
   وبرای تزریق بعدی نیازی نیست که کاملا ژل قبلی پاک شده باشد
   مشروط بر اینکه از همان ژل یا مشابه نزدیک تزریق شود
   دکتر قنبری

 116. میترا گفت:

  سلام من لبهای نازکی دارم و مایلم که تزریق ژل یا چربی انجام بدم ولی روی لب بالای من یه جای اسکار نازکی هست که از بالا شروع میشه و تقربیا وسط لب بالام میاد ایا تزریق ژل واسه من امکان داره???اگر جوابشو ایمیل کنید به من خیلی خیلی ممنون میشم

  • admin گفت:

   درود بر خانم میترا
   عمق و میزان چسبندگی اسکار در روی لب برای حصول نتیجه مناسب بسیار حایز اهمیت هست
   من تاکنون موارد اینچنین را زیاد کار کردم
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 117. سارا گفت:

  سلام خسته نباشی. پوشیدن جوراب واریس و انجام آزمایش خون بعد از عمل برای تشخیص وجود یا عدم وجود آمبولی، باعث پیشگیری میشه؟ ممنون میشم جواب بدید

  • admin گفت:

   درود مجدد بر خانم سارا
   بازم توصیه میکنم که باتوجه به اینهمه وسواس , از تزریق چربی منصرف شوید
   دکتر قنبری

 118. maryam گفت:

  سلام خدمت دکتر با تجربه و گرامی . دکترجون , زیر چشمم گود هست و میخوام خدمت شما برای تزریق ژل برسم , فقط نگران ورم و کبودی هستم . چنانچه برای ٢٠ بهمن خدمت برسم چند روز زمان میبره تا کاملا خوب بشه؟ در ضمن شما فرمودید تزریق زیر چشم خیلی مهم هست آیا امکان کوری هست ؟ یکدنیا از لطفتون سپاسگزارم که با حوصله جواب سؤالات را میدهید .

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   تکنیک تزریق در زیر چشم مهم است برای زیبایی بیشتر و جلوگیری از درپیتی ولی عارضه کوری به هیچ عنوان مطرح نیست
   منتظر ملاقات شما هستم
   دکتر قنبری

 119. سانازي گفت:

  با سلام. ٣ ساله پيش عمل زيبايي بيني انجام دادم
  و ساله بعدش عمل ترميمي. ولي بينيم يه كم كج شده.
  الان خط خنده ام سمت چپ(همون قسمتي كه بينيم
  منحرف شده) به وجود اومده و اذيتم ميكنه. با توجه به
  اينكه چند ماه ديگه ميخوام دوباره بينيمو عمل كنم چه
  روشيو پيشنهاد ميكنيد؟ فقط همون سمته كه خط خنده
  دارم اين روشو انجام بدم يا دو طرف بهتره؟؟
  ممنون از راهنماييتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم ساناز
   بهتره که قبل از عمل یکبار این روش رو امتحان کنید
   شاید از عمل سوم منصرف شدید
   دکتر قنبری

 120. مينا گفت:

  سلا اقاي دكتر من يك ماهي هست كه ژل لب زده ام ولي بادوسيسي هنوز حجم لبم كمه دكتر ميگه اسم ژلش اوتسيا هستش ،شما اطلاعي درموردش دارين؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مینا
   این یک ژل هیالورونیک است
   ولی برای اظهار نظر باید دید که قبل از تزریق چه حجمی داشتید ؟
   دکتر قنبری

 121. غزل گفت:

  سلام خسته نباشید اقای دکتر میخواستم بپرسم چطور میشه ابدونیم ژلی ک دکترمون داره استفاده میکنه ایا ژل خوب و دارای تاییده است و یا ژل بی کیفیت و چینیه ممممنونتون میشم پاسخ بدید

  • admin گفت:

   درود بر خانم غزل
   قبل از تزریق در مورد آن تحقیق کنید و فقط از ژل های هیالورونیک اسید استفاده کنید
   دکتر قنبری

 122. غزل گفت:

  و اقای دکتر هزینه تزریق یک سی سی ژل برای لب چقدر میشه اگ بیاییم پیشتون؟

 123. ملیکا گفت:

  سلام اقای دکتر
  من 2 روزه که ژل مارک revofil انگلیسی به مقدار 1/4 سی سی به مجموع لب بالا و پایین تزریق کردم ولی لب بالام خیلی بزرگ شده و اصلا دوسش ندارم میخواستم بدونم میشه با تزریق انزیم کلا از بین برد و به روز اولش برگرده و چه زمانی بهتره اینکارو انجام بدم؟لبم بالام شده مثل اردک.ممنونم از راهنماییتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم ملکا
   اگر بعد از ۱۰ روز بازم راضی نبودید برای تزریق آنزیم تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 124. ملیکا گفت:

  خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم و اینکه واقعا با انزیم 48 ساعته مثل روز اولش میشه؟چون تو سایت دیگه خوندم چند هفته تا 3 ماه طول میکشه تا با انزیم صاف بشه

  • admin گفت:

   درود مجدد خانم ملیکا
   خیر بعد از ۴۸ ساعت ژل پاک میشود
   نگران نباشید
   دکتر قنبری

 125. هاني گفت:

  Salam.aghay doctr man cjan bar tazrighe jel anjam dadam baray goneham va eme jel haymax bod mikham bebinam aya jele khobi bode ya na?chon kheyli mitarsam ke badha baese ijade saratan beshe.lofan j bedin kheyli baram moheme.ba tashakor

  • admin گفت:

   درود بر خانم هانی
   هیامکس کلا ژل خوبی نیست نه به این خاطر که عوارضی جون سرطان داشته باشد
   بلکه ماندگاری خوبی ندارد
   دکتر قنبری

 126. نسرین گفت:

  با سلام و تشکر
  برای گودی زیر چشم تزریق ژل بهتره یا چربی؟
  از نظر دوام و قرینگی و تورم و کبودی کدومشون بعد از تزریق کمتره؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم نسرین
   باید برای هر بیمار جداگانه تصمیم گرفت ولی از نظر کبودی و تورم قطعا چربی بیشتر است
   دکتر قنبری

 127. الهه گفت:

  با سلام و عرض ادب . چه مارک ژل برای تزریق لب توصیه میکنید و لطف میکنید حدود قیمتشم بفرمایید ؟ خیلی متشکرم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم الهه
   در مورد مارک ژل حتما هیالورونیک اسید باشد و ترجیحا مورد تایید وزارت بهداشت
   هزینه در جلسه مشاوره اعلام خواهد شد
   دکتر قنبری

 128. بهرامی گفت:

  با عرض سلام و احترام.

  سوالی از خدمتتون داشتم کسی که ژل تزریق کرده در لب ایا میتونه از چربی استفاده کند…

  واگر میتواند استفاده کند فاصله زمانی ژل تا چربی چه مدتی باید باشد. لطفا جواب را به ایمیلم بفرستید.

  متشکرم.

  • admin گفت:

   درود بر بهرامی
   اینکه چه ژلی را به لب زده اید خیلی مهم است , هرچند که تزریق چربی به لب در مجموع روش مناسبی نیست
   دکتر قنبری

 129. ملیکا گفت:

  با تشکر از شما .یه سوال دیگه میخواستم بدونم تزریق انزیم بافت خود لبمو از بین نمیبره؟یعنی فقط ژل از بین میبره و تاثیری روی خود لب اصلیم نداره؟و اینکه عوارض نداره؟

 130. اتنا گفت:

  با سلام خدمت شما.بنده صورتم تپله وتقریبا چاق اما غبغب ندار م. دوست دارم صورتم خط گونه داشته باشه یعنی زیر گونم گود شه . با تزریق گونه درست میشه؟صورتم بیش از حد چاق نمیشه؟؟؟

 131. الهام گفت:

  سلام
  من ديروز به لبم تزريق ژل هايمكس داشتم ولي الان هم خيلي كبود شده هم خيلي ورم كرده مي خواستم بدونم ايا اين اندازه ورم طبيعي هست يا نه در ضمن ليام خيلي مصنوعي شده واقعاً پشيمونم ايا مي شه كاري كرد كه لبام به حالت اولش برگرده در ضمن از پزشكم خواستم از ژلي استفاده كنه كه كمترين ماندگاري رو داره كه اگه دوست نداشتم زودتر از بين بره ولي الان واقعاً لبام غيرطبيعي شده خيلي بدم مياد لطفاً راهنماييم كنين
  منمنون از اين همه وقتي كه اختصاص مي ديد

  • admin گفت:

   درود بر خانم الهام
   ژل هیامکس ماندگاری چندانی در لب ندارد
   حدود یک تا دو ماه
   تورم و کبودی هم که الان دارید طبیعی است
   اگر واقعا خواستید آنزیم تزریق کنید برای مشاوره تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 132. نگين گفت:

  جناب دكتر من ميتونم هرچه سريعتر براي تخليه خدمتتون تشريف بيارم خيلي از تزريقم پيش يك دكتر نا وارد پشيمونم.

 133. نگين گفت:

  يعني خدمتتون برسم؟

 134. سعید گفت:

  سلام دکتر من میخواستم واسه تورفتگی کنار بینیم و برجسته کردن چانه ژل تزریق کنم و دکترم گفته مارک الینا یگیرم. ایا این مارک خوبه و این که دکترم فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی داره کاراشونو دیدیم خوب بوده پیشه ایشون تزریق کنم مشکلی نداره یا حتما باید متخصص پوست تزریق کنه ممنون از وقتی که میگذارین و به سوالا جواب میدین.

  • admin گفت:

   درود بر آقای سعید
   اگر به پزشکتان اعتماد کردید
   پس به او گوش دهید
   ژل الینا هم بدک نیست
   دکتر قنبری

 135. شاعره گفت:

  سلام خدمت شما.میخواستم بدونم برای تزریق انزیم برای از بین بردن ژل لب 1 جلسه کافی هست و یا طی چند جلسه این کار صورت میگیره و اینکه یه وقت ناصاف نشه بعضی جاها پاک بشه و بعضی جاها باقی بمونه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم شاعره
   بله معمولا بک جلسه کافیست و مشکل خاصی هم ایجاد نخواهد شد
   دکتر قنبری

 136. سحر خوش چهره گفت:

  سلام من تصمیم ب تزریق چربی گونه گرفتم اما اطرافیانم نظرات منفی میدن .خیلی در این مورد تحقیق کردم اما ج واضحی نگرفتم ایا بعداز تز ریق چربی ب گونه در مرحله اول یا بعد از دوم دیگه نخوام ب ترمیم ادامه بدم گونم افتاد گی پیدا میکنه؟؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم سحر
   اگر در ابتدا گونه در محل صحیح گذاشته شود مشکلی نیست
   اما موضوع مهمتر این است که باید بر اساس زوایای صورت تصمیم گرفت که آیا شما باید گونه بزرگتری داشته باشید یا خیر ؟
   دکتر قنبری

 137. تانیا گفت:

  با سلام،من حدود 2سال پیش تزریق ژل لب انجام دادم لب بالا کاملا جذب شده اما لب پایینم هنوز مقداری ژل داره،میخواستم پیش یه دکتر دیگه ترمیم کنم با توجه به اینکه مارک ژل بار اول رو نمیدونم و این ژل با اون فرق میکنه ایا دچار عفونت نمیشه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم تانیا
   اگر هردو هیالورونیک باشند عفونت نخواهید داشت
   اما لب زیبایی هم بخاطر بقایای ژل قبلی نخواهید داشت
   توصیه میکنم
   اول آنزیم بزنید و ژل قبلی را کاملا پاک کنید
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 138. سارا گفت:

  با سلام
  میخواستم بدونم برای ایجاد فک و یک صورتی که حالت سه گوش پیدا کنه میشه ژل تزریق کرد یا فقط با جراهی پروتزی حل میشه ؟

 139. معصومه گفت:

  سلام جناب دکتر.
  ببخشید اگربه لبم ژل تزریق کنم حداقل چند ماه دوام داره.
  آیا همیشگیه یا بعد چند ماه اثرش میره

  • admin گفت:

   درود بر خانم معصومه
   همانطور که در مقاله نیز آمده
   ژل های دایمی یا طولانی مدت بسیار خطرناک هستند
   در خال حاضر آکادمی طب زیبایی آمریکا فقط ژل های هیالورونیک اسید را برای برجسته سازی لب توصیه میکند
   دکتر قنبری

 140. roshan گفت:

  با سلام
  من حدود 2 هفته پیش ژل لب تزریق کردم.ژل hyomax میخواستم مطمئن بشم که هالورونیک اسید هست؟؟ و اینکه داخل لبم قسمت های سفت احساس میکنم آای این طبیعیه یا باید تخلیه بشه؟ممکن این قسمت عفونت کنند؟ ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم روشنک
   هیامکس از نوع هیالورونیک هست ولی بدلیل کیفیت پایین ماندگاری چندانی ندارد
   ضمنا همیشه قبل از هر اقدامی تحقیق کنید نه بعد از آن
   دکتر قنبری

 141. روشنا گفت:

  سلام.من حدود 2 هفته پیش تزریق ژل لب داشتم .ژل hyomax تزریق کردند میخواستم مطمئن بشم که هیالورونیک اسید هس ت این ژل؟؟؟ و داخل لبم یه بخش هایی سفت هستن آیا این طبیعیه ؟؟ یا باید تخلیه بشه؟؟اگه تخلیه نشه این قسمتهای سفت ممکنه اصلا از بین نره و عفونت کنه؟؟ ممنون .

  • admin گفت:

   درود بر خانم روشنا
   اولا ژل هیامکس ژل هیالورونیک است ولی ژل خوبی از نظر من نیست و ماندگاری چندانی در لب ندارد , در حد یکی دو ماه
   ولی در مورد ندول ها که سفت شده اند باید معاینه شوید
   دکتر قنبری

 142. مريييييم گفت:

  سلام آقاي دكتر من اهواز زندگي مي كنم و به همين دليل متاسفانه علي رغم اينكه دوست دارم براي تزريق خدمت شما برسم برام مقدور نيست من دوست دارم صورتم پرتر بشه و از بي حالتي دربياد و گونه تزريق كنم ولي حوصله تزريق چربي ندارم چون دردسر داره و دوره نقاهتش طولانيه ميشه ژل تزريق كنم مطالب رو كه ميخونم همش نوشته بهتره چربي بزني خصوصا واسه گونه اگر جوابم رو بديد بسيار ممنون ميشم .

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   البته که میتوانید از ژل های هیالورونیک اسید استفاده کنید
   دکتر قنبری

 143. وفا گفت:

  Salam , man roye goneam chal oftade alan 2 sale yanighablan chale gone nadashtam bekhatere ofonate dandonam goneam chal oftade , faghat 1 tarafe soratame mikhastam bedonam ba tazrighe jel mishe mese sabegh beshe yani soratam be halate avalie bargarde?? Mamnon misham age javab bedin ,mishe rahnamaim konid ???

  • admin گفت:

   درود بر آقای وفا
   اولا حتما بعد از این فارسی تایپ کنید
   ضمنا بنظر میرسد مشکل شما ناشی از خوابیدن روی صورت باشد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 144. آرشیدا گفت:

  با سلام من تصمیم دارم عمل پروتز چانه انجام بدم میخاستم بدونم شما مشاوره در زمینه انجام یا انجام ندادن این عمل با توجه به فرم چانه انجام میدید یا نه؟ با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم آرشیدا
   نه تنها در مورد ژل چانه بلکه در مورد اقدامات دیگر نیز اساس بر مشاوره است
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 145. sara گفت:

  سلام اقاي دكتر حدودا١٠ سال قبل ژل پاژ تزريق كردم عوارضي نداشته ولي چون اشتباها براي رفع خط پيشاني هم ژل زده شده الان جاهايي از پيشاني و صورت به شكل گلوله گلوله و سفت در اومده..خواستم بپرسم روش تخليه شما به چه شكلي هست؟ بعد از چه مدتي ميشه چربي تزريق كرد ؟ با تشكر

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   در مورد ژل پاژ بدون معاینه نمیشود اظهار نظر کرد
   لطفا برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 146. لبلا گفت:

  سلام آقای دکتر من 16 روز که فیلر خط خنده انجام دادم ولی خطها از بین نرفته لطفن راهنمایی کنید

  • admin گفت:

   درود بر خانم لیلا
   چه فیلری ؟
   همانقدر که نوع ژل انتخابی شما مهم است
   میزان مهارت و تکنیک تزریق پزشک شما هم مهم است
   دکتر قنبری

 147. مینا گفت:

  با سلام
  جناب آقای دکتر خداقوت
  سپاسگزارم در خصوص مطالبی که در اختیارامان قرار دادین بسیار گرانبهاست
  من هفته پیش دوشنبه تزریق ژل لب انجام دادم الان بیشتر از یک هفته است ورم بالای لبم اصلا کم نشده و به جای اینکه لبم حجیم بشه بالای لبم در واقع پایین بینیم ورم داره و هر کی میبینه احساس میکنه که ضربه شدیدی وارد شده و اصلا روی لبم تاثیری نداشته و لبم حالت اردکی پیدا کرده می خواستم بدونم که عادیه و امکان درست شدن وجود داره یا اینکه تا وقتی که این ژل جذب بشه به همین صورت باقی میمونه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مینا
   ممنونم از ابراز لطف شما
   سوال مهم این است که چه کلی تزریق کردید ؟
   لیکن تورم پس از یکهفته آنهم در خارج از محل تزریق طبیعی نیست
   لطفا به پزشکتان مراجعه کنید
   دکتر قنبری

 148. hani گفت:

  ba salam khedmate docotre azizam.bebakhshid aghay doctor man tazrighe jele hymax baray gone dashtam mikhastam beb8nam aya az haman jele hymax mitonam vase labamam tazrigh konam chon 1cc az jele gone am m9nde pishe doctoram va nemikham be gonam bezanam khastam bebinam mishe hamon jel ke vase gone zadam vase labam tazrigh konam ya jele lab hatman bayad makhsose lab bashe?

  • admin گفت:

   درود بر خانم هانی
   هرچند که من اصلا ژل هیامکس را توصیه نمیکنم
   ولی اگر با غلظت مناسب باشد
   میتونید به لب بزنید
   دکتر قنبری

 149. دنیز گفت:

  سلام آقای دکتر نظر تون در مورد ژل لب تیوسیال چی هست؟من سه روزه یه سیسی به هر دو لب تزریق کردم ، کبودی نداشتم ،ورم هم در حد طبیعیش هست .. ماندگاری این ر
  ژل چطوره ؟؟و منظورتون از تکنیک پزشک در تزریق ک در ماندگاری تاثیر میزاره چی هست ؟
  سپاسگزارم

  • admin گفت:

   درود بر خانم دنیا
   ژل تئوسیال ژل خوبی هست
   تکنیک هم در ماندگاری و هم در فرم تاثیر گذار است
   دکتر قنبری

 150. لیلا گفت:

  ۹سال پیش ژل پاژ به لبم زدم دکتر گفته بود بعد از ۸ سال جذب میشه ولی نشد . الان بعد از اینهمه سال باز هم هر قسمت از لب یه شکل خاص داره یه قسمت برجسته یه قسمت نرم شده الان دیگه از فرم لبم خسته شدم و میخوام شکل طبیعی خودش را داشته باشه
  به نظر شما میشه کاری انجام داد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم لیلا
   ژل پاژ مشی خوبی در لب ندارد
   و من خیلی به تخلیه ژل پاژ در لب ندارم
   دکتر قنبری

 151. مینا گفت:

  سلام بر دکتر بزرگوار
  پیرو راهنمایی شما به پزشکم مراجعه کردم بعد از معاینه و مشاهد لبم پیشنهاد دادان که باید عمل فرنولوم انجام بدم بعد از عمل بینیم لب بالام خیلی به سمت پاین کشیده شده بود با تزریق ژل هم بیشتر به سمت پایین کشیده شد دکترم پیشنهاد دادان که اتصال فرنولوم و کوزنزایول را قطع کنن و لبم حالت بگیره دکتر من بخاطر فاصله دورم نمیتونم حضورا خدمت برسم خیلی دوست داشتم ، حضوراً برسم خدمتتون و شما هم لبم و شرح حالمو ملاحظه نمایید اما فاصله دور این اجازه رو از من گرفته پوزش میطلبم که دوباره مزاحمتون شدم اگر امکانش وجود داره در این خصوص راهنماییم بفرمایید. سپاسگزارم

 152. مليكا گفت:

  سلام دكتر خسته نباشين،من يك هفته پيش لب بالامو ژل hyomax زدم از اينكه خط لبم برجسته شده خوشم مياد اما خود لبم خيلي مصنوعي شده آيا با تزريق آنزيم ميشه ژل رو از بين برد و فقط خط لبم بمونه؟و اينكه براي از بين بردن ژل بايد دوباره هزينه پرداخت كرد؟ چون قبل از تزريق به دكترم خيلي سپردم طبيعي و كم ميخوام.ممنون از لطفتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم ملیکا
   امکان انتخاب برای از بین رفتن ژل داخل لب و ماندن ژل خط لب وجود ندارد
   دکتر قنبری

 153. مرمر گفت:

  سلام دکتر جان
  من یک هفته پیش ژل درمافیل یک سیسی تزریق کردم ولی بعد از یک هفته میتونم بگم تقریبا ازبین رفته و لبم کوچیک شده علتش چیه ایا بخاطر پزشکمه یا ژل یا مکانیسم بدن خودم؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مرمر
   ولا چه عرض کنم اونم بدون معاینه ؟؟؟؟
   دکتر قنبری

 154. mari گفت:

  با سلام و خسته نباشید.دکتر چانه من کمی عقب رفته است.میخواستم بدونم چه کاری باید انجام بدم.البته نمیخوام موقت باشه

  • admin گفت:

   درود بر خانم ماری
   برای افزایش طول چانه
   ۳ راه پروتز , تزریق ژل , تزریق چربی برای شما وجود دارد
   من تزریق چربی را پیشنهاد میدهم
   دکتر قنبری

 155. mari گفت:

  با سلام و خسته نباشید.دکتر چانه من کمی عقب رفته است.میخواستم بدونم چه کاری باید انجام بدم.البته نمیخوام موقت باشه.ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم ماری
   روشهای متداول شامل جراحی، پروتز ثابت، تزریق چربی و ژل می باشد.

   دکتر قنبری

 156. عاطی گفت:

  آقای دکتر.من برای برجسته سازی لب ژل تزریق کردم و حدود 3 روز بعد دچار یکباره دار آلوپسی (ریزش سکه ای) در یک منطقه سرم شدم..میخوام بدونم ممکنه عوارض ژل باشه(البته به ژل مصرفی مطمن هستم چوم دکترم آشناست) یا ربطی نداره؟؟؟؟ آیا پی آرپی در درمان آلوپسی تاثیر داره چون نمی خوام تزریق کورتون امجام بدم؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم عاطی
   ربطی به تزریق ژل ندارد
   و PRP واقعی میتواند موثر باشد
   ولی پر هزینه است
   دکتر قنبری

 157. زهرا گفت:

  سلام
  من امروز لب و خط خندمو ژل زدم
  دکتر برا هر سی سی ۲۰۰ هزار تومن گرفت
  ازشون پرسیدم اسمشو یادم نیست گفت سوئیسیه و چهار تا شیش ماه دوام داره، ارزون بودن ژل برام سواله. چرا انقد ارزون نکنه بی کیغیت باشه و دیگه اینکه یک و نیم سی سی به لبم زد نیم سی سی بقیه رو چیکار میکنه مگه سرنگا یک سی سی نیستن؟ نکنه میذاره برا بقیه.

  • admin گفت:

   درود بر خانم زهرا
   قطعا با این قیمت ژل خوبی نیست ولی نکته مهم این است که شما چرا اجازه تزریق دادید ؟؟
   دکتر قنبری

 158. آیدا گفت:

  باسلام . آقای دکتر من چهار سال پیش تزریق چربی واسه گونه انجام دادم اما اصلا راضی نیستم آیا راهی برای تخلیه چربی از صورتم هست ؟
  ممنون میشم پاسخ بدید …

  • admin گفت:

   درود بر خانم آیدا
   حتما باید اول ویزیت شوید
   لطفا برای مشاوره تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 159. آیدا گفت:

  آقای دکتر حس میکنم یک سمت صورتم برجسته تر شده … خیلی از این موضوع ناراحتم.
  دو سه بار هم دکتر با ساکشن چربیها رو بیرون کشیده اما بعد از چند ماه به حالت قبلی برمیگرده

  • admin گفت:

   درود بر خانم آیدا
   به متخصص جراحی فک و صورت یا جراح پلاستیک مراجعه کنید
   دکتر قنبری

 160. شیما گفت:

  با عرض سلام ،آقای دکتر متاسفانه پلک پایینی چشم من در اثر عمل بلفاروپلاستی دچار چسپندگی شده به نظر شما با تزریق هیالورونیک اسید میشه این چسپندگی رو از بین برد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم شیما
   این موضوع را با پزشکتان در میان بگذارید
   دکتر قنبری

 161. bahar گفت:

  آقای دکتر سلام.من یک هفته پیش ژل لب تزریق کردن ولی متاسفانه نمیدونم مارکش چی بود فقط یادمه یه جعبه بزرگ به ریگ سیاه و زرد داشت.می خواستم ببینم با مشخصات جعبه میتونید اسمش رو بهم بگین؟؟خیلی کنجکاوم بدونم مارک معتبری بوده یا نه؟مرسی

  • admin گفت:

   درود بر خانم بهار
   متاسفانه امکان تشخیص به این شکل نیست
   ولی شما باید قبل از مصرف در مورد آن تحقیق کنید نه پس از ابتلا
   دکتر قنبری

 162. نرگس گفت:

  با سلام به آقای دکتر من ژل مستر تریت امریکا قراره برای لبم تزریق بشه,آیا این ژل معتبره,ممنون از پاسخوییتون و وقتی که میزارین؟؟

 163. الناز گفت:

  با سلام خدمت اقای دکتر
  اقای دکتر من قصد تزریق ژل در خنده رو دارم ولی ترس میترسم لطف میکنید ژلهایی رو که مورد تایید وزارت بهداشت هستنو بفرمایید.

  • admin گفت:

   درود بر خانم الناز
   برای پیشگیری از هر نوع ابهامی از پزشکتان بخواهید لیبل وزارت بهداشت را به شما نشان دهد
   دکتر قنبری

 164. ثمین گفت:

  با سلام خدمت خانم دکتر ،من یه چاله کوچیک زیر چونم دارم یه فرو رفتگیه ارثیه ،من دوسش ندارم ،شما چه پیشنهادی دارید برای پر کردنش و چه راهی مناسبتره ،و هزینشم لطفا بگید چقدر میشه ،بسیار سپاسگزارم

 165. نادیا گفت:

  با سلام، آقای دکتر من چندین سال پیش اقدام به تزریق ژل برای برجسته سازی گونه کردم که متاسفانه مواد دائمی بود وحرکت کرد توی صورتم در حال حاضر میخوام به دکتری مراجعه کنم که اون رو تخلیه کنه و برام پروتز گونه بزاره ، آیا امکانش هست و اینکه شما میتونید کمکم کنید ؟سپاسگزارم

  • admin گفت:

   درود بر خانم نادیا
   باتوجه به عوارض جدی ژل پاژ
   خیلی پروتز را به شما توصیه نمیکنم
   بنظر من اول تخلیه درست و منطقی و سپس اقدامات جبرانی برای لیفت پوست و سپس انشالله تزریق چربی مناسب تر هست
   دکتر قنبری

 166. فاطیما گفت:

  سلام بر شما آقای دکتر
  سوالی داشتم.مدت دو سه سالی هست که لب پایین من نامتقارن شده و کج به نظر میرسه.اوائل متوجه علت این کجی نمیشدم و تصور میکردم ایراد از فک یا دندون هامه تا اینکه دندانپزشکم گفت مشکل اینه که سمت راست لب پایینم حجمش بیشتره و ضخیم تره برای همین لبم کج شده. میخواستم ببینم برای رفع این مشکل چه گزینه هایی وجود داره? آیا تزریق ژل به سمت چپ لبم امکانپذیر هست یا راه های دیگه ای برای اصلاح ایم مشکل وجود داره? ممنونم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم فاطیما
   اول بایستی معاینه دقیقی شوید و البته مشخص شود که آیا این مشکل مادرزادی بوده یا خیر
   سپس اگر مشکلات جانبی دیگر وجود نداشته باید تزریق ژل ممکن است مطرح شود
   توصیه میکنم برای ویزیت تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 167. مژده گفت:

  سلام دکترخسته نباشید من 25 سالمه و میخوام واسه عروسیم پیوند چربی انجام بدم هم لب هم گونه هام. اما چون واقعا میترسم میخواستم بدونم میشه اینکارو تحت بیهوشی عمومی انجام بدم؟ امکانش هست؟ و هزینش حدودا چقدر میشه. ممنونم از شما

  • admin گفت:

   درود بر خانم مژده
   تزریق چربی برای لب را توصیه نمیکنم ولی برای گونه میتوان
   انجام داد
   بیهوشی که ضرورت ندارد ولی میتوان خواب کرد
   دکتر قنبری

 168. سارا گفت:

  با سلام . من شش ماه پیش ژل revofil که ساخت کره است را به میزان دو سی سی در خط لبخند و یک سی سی در لب بالا تزریق کردم . از نتیجه کار راضی هستم . ولی گاهی (تقریبا ماهی یک یا دو بار) یک قسمت از ناحیه تزریق شده متورم میشود که پس از یک یا دو روز برطرف می شود … گاهی خط لبخند سمت راست ورم می کند گاهی سمت چپی و گاهی هم لب بالا . واقعا تا ورم برطرف بشود عصبی میشوم . یکی از دوستان من هم که ژل دیگری در لب تزریق کرده گاهی دچار این مسیله میشود . ایا طبیعی است؟ چه کار میشود کرد . ضمنا ژل من طول عمر هشت ماه تا یکسال دارد

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   هم احتمال حساسیت به ژل وجود دارد و هم ممکن است در اثر ضربه ژل متورم شود
   باید بررسی شوید
   دکتر قنبری

 169. نسیم گفت:

  سلام سال نو مبارک آقای دکتر. من 27 اسفند ژل لب تزریق کردم گفتن ژل ریان فرانسوی هست و لیبل وزارت بهداشت داره. 1 سی سی تزریق کردم اما متاسفانه حتی 5 درصد تاثیر نداشته و اصلا فرم لبهام عوض نشد و اینو اطرافیانمم میگن ب نظر شما دلیل چی بوده ممنون از راهنمایتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم نسیم
   ریان ژل که چینی هست و لیبل هم نداره مگر اینکه اسم ژل را شما اشتباه گفته باشید
   و اینکه حجم زیادی نداره بستگی به ساختار لب شما هم داره
   به پزشکتان مراجعه کنید
   دکتر قنبری

 170. نينا گفت:

  سلام دكتر… بعد از تزريق لب علائمي مانند كبودي هست يا نه؟؟ ممنونم

  • admin گفت:

   درود بر خانم نینا
   بعد از تزریق ژل لب هم تورم و هم کبودی محتمل است
   دکتر قنبری

 171. مژده گفت:

  سلام و ارادت
  سوال دیگه اینکه آیا میشه چربی رو از بدن کسی دیگه ساکشن کنن و به لب و گونه من تزریق بشه؟؟؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدین

  • admin گفت:

   درود بر خانم مژده
   برای تزریق چربی فقط از چربی خودتان میشود استفاده کرد
   دکتر قنبری

 172. صدف گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من میخواستم ژل لب تزریق کنم .جایی که قراره تزریق کنم مارک ژل رو بهم گفتن hyomax هستش. آیا این مارک خوبی هست؟ مصنوعی نمیشود؟ دوامش چقدر هست؟ شما این مارک را پیشنهاد میکنید؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم صدف
   خیر هیامکس را توصیه نمیکنم
   جواب سوالات قبلی را بخوانید
   دکتر قنبری

 173. عاطفه گفت:

  سلام آقای دکتر
  من میخوام برای گونم ژل تزریق کنم چون صورتم یه کم لاغره، اما شنیدم باید یک سال بعد تمدیدش کنم، چقد صحت داره این مسئله؟ و اینکه هزینش چطوره؟ تو چه رنجی قرار میگیره؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم عاطفه
   بله باید ژل را تمدید کنید
   واینکه مهمتر این است که تزریق گونه برای همه مناسب نیست
   بهتر است اول برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   تا بر اساس زوایای مختلف صورت بهترین اقدام برای شما انجام شود
   دکتر قنبری

 174. فهیمه گفت:

  سلم آقای دکتر به علت چاق و لاغر شدن زیاد زیر چشمام گود و خط لبخند دارم میشه ژل دائم زد? بهترین راه،چیه? لطفا یک دکتر خوب اصفهان معرفی کنید

  • admin گفت:

   درود بر خانم فهیمه
   از شما تعجب میکنم
   با اینکه در مقاله ذکر شده است که ژل دایم عوارض بسیار زیادی دارد و اصلا توصیه نمیشود
   بازم سراغ ژل دایم را می‌گیرید ؟؟؟؟!!!
   دکتر قنبری

 175. samaneh abedini گفت:

  سلام وعرض خسته نباشید به شما من 28ساله هستم وحدود8سال پیش تولب بالام ژل تزریق،کردم اونموقع نمیدونستم دایمی هستش اما بعدازچند سال دیدم هنوز اثرشرازبین نرفته مشکل خاصی هم تاحالانداشتم اما بعدازاینکه عوارضش روفهمیدم خیلی میترسم آیاممکن برام مشکل ساز بشه ؟؟آیامیشه درش،بیارم ؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم سمانه
   بله میتواند برای شما مشکل ساز بشود
   در مورد امکان تخلیه باید ویزیت شوید
   دکتر قنبری

 176. اﺗﻨﺎ گفت:

  ﺳﻼﻡ ﺩﻛﺘﺮ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ .ﻣﻲ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺷﻤﺎﺗﺨﻠﻴﻪ ﮊﻝ ﭘﺎﮊ ﻟﺐ اﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺪﻳﺪ و اﮔﻪ اﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺪﻳﻦ ﺭﻭﺵ ﺟﺮاﺣﻲ ﻫﺴﺖ ﻳﺎ ﺳﺎﻛﺸﻦ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺗﻘﺮﻳﺒﻴﺸﻢ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺑﮕﻴﺪ ﺑﺎﺯﻫﻢ اﺯ ﻭﻗﺘﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﺬاﺭﻳﻦ ﺳﭙﺎﺳﮕﺰاﺭﻡ

  • admin گفت:

   درود بر خانم آشنا
   وضعیت در مورد تخلیه ژل پا لب متفاوت است
   در بسیاری از مواقع بخاطر ماهیت خاص لب عوارض تخلیه بیشتر از منافع آن است
   لذا بایستی کاملا وابسته به معاینه تصمیم گرفت
   دکتر قنبری

 177. ari گفت:

  با سلام
  آقاي دكتر من الان حدود يك ماه و نيمه كه براي خط خنده و گودي زير چشم ژل با مارك فورتليس تزريق كردم. خط خنده رو حس ميكنم اثرش خيلي زود از بين رفته و تزريق زير چشمهام هم باعث شده دوتا خط مورب زير چشام بيفته و بالاي گونم رو متورم نشون بده.حس ميكنم ژل زير پوستم حركت كرده.
  راهي براي از بين بردن اثر ژل هست؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم آری
   ژل فورتیلیس از جنس هیالورونیک است و با تزریق آنزیم از بین میرود
   منتظر ملاقات شما هستم
   دکتر قنبری

 178. سما گفت:

  با سلام
  اقای دکنر من 5 سال پیش به لب بالا ژل تزریق کردم که
  و بعد از چند ماه ژل به سمت بالا حرکت کرد و الان به دلیل اینکه خارج از ایران زندگی میکنم نمی دونم به چه صورت میشه خارج کرد و در حین خارج کردن میشود تزریق انحام داد ؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم سما
   در طب زیبایی همیشه اقداماتی که ماندگاری طولانی دارند بسیار پر عارضه هستند
   باید ویزیت شوید ولی هیچ وقت نباید ژل هیالورونیک و هیچ ژل دیگری را در لب تزریق کنید
   دکتر قنبری

 179. mahsa گفت:

  سلام آقای دکتر قنبری من 26 ساله هستم و میخواستم پروتز گونه انجام بدم ولی نمیدونم کدوم روش بهتره؟ عمل پروتز یا تزریق چربی؟ آیا عمل پروتز گونه عوارضی هم داره؟ ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم مهسا
   اولین نکته این است که بدانید
   آیا برجسته شدن گونه برای شما مناسب و زیباست اینه ؟
   همه روزه مراجعینی را میبینم که به اشتباه عمل برجسته سازی گونه را انجام داده اند و پشیمان شده اند
   درک زوایا و اندازه های صورت در این رابطه بسیار مهم است
   دکتر قنبری

 180. atena گفت:

  سلام اقای دکتر من 2ماه پیش کلا 1سیسی زل به لبهام تزریق کردم،الان ورمش خوابیده ولی یه سری از کلمات رو که میگم یا میخندم بالای لبم خط خط میوفته :(((( انگار زله خط خط حرکت کرده رفته بالا ، باید چیکار کنم ؟این خط ها از بین نمیره؟:(((((((((

  • admin گفت:

   درود بر خانم آتنا
   اگر با ماساژ مشکل شما حل نشود باید آنزیم تزریق کنید
   دکتر قنبری

 181. کمند گفت:

  سلام دکتر.من 2 روزه به لبم ژل تزریق کردم.پیش متخصص جراحی پلاستیک و ژل سویسی هم استتفاده کردن.
  اما سمت چپ لب پایینم حالت کجی گرفته.که ظاهر بدی پیدا کرده و سمت چپم حجیم تر شده.
  آیا طبیعیه و رفع میشه؟باید چی کار کنم خیلی نگرانم.

  • admin گفت:

   درود برخانم کمند
   اولا باید صبر داشته باشید
   دوما برای معاینه به پزشکتان مراجعه کنید
   کمکتان خواهد کرد
   دکتر قنبری

 182. آنا گفت:

  باسلام
  من لبمو و گونمو تزریق چربی کردم پشیمون شدم چکار باید کرد.خواهشن راهنمایی کنید راهی هست که مثل روز اولم شم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم آنا
   بنظر میرسه که کمتر از ۴ ماه از تزریق چربی گذشته باشه
   در لب که چربی ماندگاری کمی دارد ولی اگر بعد از ۴ ماه هنوز دچار مشکل بودید برای ویزیت تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 183. ارزو گفت:

  سلام. بنده گونه های بی حالت و صافی دارم،و صورت کشیده با پیشانی بلند.میخواهم گونه هام برجسته بشه و به عرض صورتم اضافه بشه.آیا ژل انتخاب خوبی است؟چند سی سی؟آیا اگر ناراضی بودم و یا عارضه داشت میتونم تخلیه کنم؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم آرزو
   بله ژل هیالورنیک در این مرحله بهترین انتخاب است اگر راضی بودید دفعات بعد از پی ار پی استفاده کنید
   دکتر قنبری

 184. مریم گفت:

  با سلام
  آقای دکتر من میخوام برای چانه تزریق ژل کنم.تا چند وقت اثر ژل ماندگار هست و چه زمانی مجدد باید تزریق بشه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   ژل خود ۶ ماه ماندگاری دارد و پس از آن میتوانید از تزریق چربی استفاده کنید
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 185. اليكا گفت:

  سلام
  من براي اصلاح فرم لب هام مي خواستم ژل تزريق كنم
  كمي نامتقارنه فقط در حدفرم دهي ، دوست ندارم بزرگ و غير طبيعي جلوه كنه
  امكانش هست فقط براي اصلاح فرم به بعضي قسمت هاي لب ژل رو تزريق كرد؟

 186. تارا گفت:

  سلام من 1 ماه است لبم را با تزریق ژل هایمکس حجیم کردم
  ولی پشیمونم. چطور تخلیه انجام میشه و آیا درد و یا عوارض و تغیر شکل نا مناسب رخ نمیدهد؟ و اینکه برای تخلیه به کجا مراجعه کنم؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم تارا
   برای از بین بردن ژل نیازی به تخلیه ژل نیست
   فقط با تزریق آنزیم هیالورونیداز از بین میرود
   دکتر قنبری

 187. فريبا گفت:

  سلام، وقت شما بخير من سه روز تزريق ژل لب داشتم با مارك جيودرم ديپ ولي اصلا راضي نيستم و ميخوام هر چه زودتر اين ژل تخليه بشه، ايا با تزريق انزيمي كه كفتين ميشه؟!؟ يا بايد جراحي كنم؟! بعد چند روز ميتونم اينكارو بكنم؟!؟فقط ازتون خواهش ميكنم يه راه حل بگين كه من از دست اين ژل خلاص بشم،

  • admin گفت:

   درود بر خانم فریبا
   بله شما هر وقت که بخواهید میتونید با تزریق آنزیم ژل رو پاک کنید
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 188. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر ، من 3 هفته پیش 1سی سی ژل هیامکس تزریق کردم ولی چندان نشون نداد بعد از اون 3 روز پیش 1 سی سی دیگه تزریق کردم یک مقدار حجم گرفت ،ولی من هر کسی که میبینم 2 سی سی تزریق کرده خیلی لب حجیم تر است در کل مدلش خوبه و کاملاٌ هم طبیعی هستش ولی فکر میکنم دکتر برای ما نیم سی سی میزد و میگفت 1 سی سی. یا شاید هم حجم دهی این ژل از ژل های دیگه کمتر است ؟؟ اگر هم به مرور زمان کم بشه که دیگه چیزی نمیمونه . یعنی دکتره نیم سی سی تزریق کرده

  • admin گفت:

   درود بر خانم فاطمه
   کلا ژل هیامکس ژل خوبی نیست و ماندگاری و حجم دهی خوبی ندارد بخصوص در لب
   ضمنا اگر شما تا این حد به پزشکان مشکوک هستید و به این راحتی تهمت میزنید لازم است قبل از انجام هر کاری هم مطالعه کنید و هم دقت کنید
   تا پزشکتان را دزد نکنید !!!!
   دکتر قنبری

 189. زهرا اسماعيليان گفت:

  با سلام من حدود ٤سال پيش ژل اكواميد تزريق كردم ولي اصلا راضي نبودم و اكنون ميخواستم شما به روش خودتون تخليه كنيد فقط سوالي كه برام پيش امده اينه كه ايا صورتم بعد از تخليه فرو رفتگي پيدا ميكنه يا نه ؟ و اگه عمل تخليه را انجام ندهم تا چه زمان ديگري بايد صبر كنم تا ژل جذب بشه ؟و به نظر شما كدام مورد براي من بهتره تخليه ي ژل يا صبر كنم ژل جذب بشه ؟ممنون از راهنماييتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم زهرا
   البته که اگر امکان تخلیه وجود داشته باشد
   باید تخلیه شود
   و پس از تخلیه کمی بهم ریختگی وجود دارد اما قابل درمان است
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 190. ركسانا گفت:

  آقاي دكتر من ديروز تزريق زل داشتم، بار اول دقيقا شيش ماه بيش بود و واقعا راضي بودم طوري كه واقعا لبام طبيعي و زيبا شده بود و خيليم بذجسته نبود، به مقدار 0.7 سي سي جون خودم اصرار داشتم كه خيلي برجسته نشه و در ضمن لباي خودمم خوش فرم بود و خيليم نازك نبود.. اما تزريق ديروزم توسط يه دكتر ديكه بود كه ايشونم از همون زل (آلاينا) استفاده كردن، البته جون من از اين مارك زل كاملا رتضي بود به دكترم كه تازه كليم از دكتر قبليم با اسم و رسم تر بودن اعتماد كردم، ايشون 0.9 سي سي زدن اما واقعا لبام غير طبيعي و حجيم شدن و به شدت كبود شدن و همينطور نا متقارن به طوري كه طرف راست لبم بالانر تز جب اون شده.. لطفا بهم بكيد جكار مي تونم كنم واقعا از جهرم ناراضيم با توجه به اينكه تو همين سايت دارم مي خونم همه يك سيسي يا حتي بيشتر تزريق مي كنن و تازه ناراضي ام هستن كه خيلي تغيير نكرن ميشه بكيد جرا لب من كه حتي يك سي سي ام تزريق نشده انقدر برجسته شده؟ آيا ممكنه فقط به خاطر التهاب باشه و به مرور بخوابه يا جون شيش ماه قبل تزريق داشتم اين واكنش رو نشون داده؟ ايه امكانش هست شما برام انزيم تزريق كنيد و بعد خودتون زل بزنيد؟ جقدر بعد تزريق انزيم ميشه زل تزريق كرد؟ ممنون از وقتي كه مي كذاريد

  • admin گفت:

   درود بر خانم رکسانا
   باتوجه به زمانی که گذشته احتمالا بخش مهدی از مشکلات شما از بین رفته چون بدلیل التهاب و احتمالا خونریزی بوده است
   اما اگر هنوز ناراضی هستید برای تزریق آنزیم تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 191. مریم گفت:

  سلام و درود خدمت دکتر قنبری عزیز.من مدت زمان زیادی است ک قصدحجیم کردن لب هایم را دارم ولی اطلاعی از هزینه اون ندارم اگه براتون مقدورهست هزینش رو رو بگین و این ک ژل طزریق کنم یا چربی برایم اهمیتی نداره

  • admin گفت:

   د ود بر خانم مریم
   برای مشاوره حضوری رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 192. ميترا گفت:

  سلام خسته نباشيد. من حدود ٩ ماه پيش ژل ژوويدرم در ناحيه خط اشك و زير چشم استفاده كردم متاسفانه همون موقع تزريق زير چشمم هماتوم تشكيل شد كه باعث شد تا يك ماه زير چشمم كبود باشه. بعد از اون هم زير چشمم يك حاله سياهي ايجاد شده. با دكترم كه مجدد مشاوره كردم معتقداند كه با ليزر و حرارت ميتوانند ژل را از بين ببرند ميخواستم بدونن اصلا واقعا راهي براي از بين بردن ژل به اينصورت هست؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم میترا
   باتوجه به شرح حال گمان میکنم تغییر رنگ بدلیل رسوب اهن
   باشد که بایستی صبر کنید تا ازبین برود
   دکتر قنبری

 193. آزیتا گفت:

  سلام پزشک محترم
  من 11 سال پیش ژل تزریق کردم پیش دکتر فوق تخصص زیبایی که بسیا هم پشیمانم. مشکل خاصی هم ندارم اما واقعا دلم برای فرم لبهای خودم تنگ شده. از میزان حجم ژلها کم شده اما هنوز باقیست. مایلم به طور کامل تخلیه شود اما میترسم لبهایم بد فرم شود. آیا امکان تخلیه وجود دارد؟
  میتوانم مراجعه داشته باشم؟
  متشکرم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم آزیتا
   برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 194. مریم گفت:

  با سلام خسته نباشید،اقای دکتر من حدود 6 ماه تزریق چربی در خط خنده و فقط لب بالا داشته اطرف خط خندم توده سفت شده چربی هست چکار کنم؟و بعد از گذشت 6 ماه هنوز لب بالام خیلی بزرگتر از لب پایینم هست وهمچنین یک طرف لب بالام بزرگتر از طرف دیگراست بطوری که رو لب پابین میفته و بنظر میرسه لبم کج میباشد،دکترم گفتش ک ماساژ بدم فعلا ،میخاستم بدونم بهترین راه حل برا حل مشکلم چیست ایا تخلیه میشه انجام داد و ب چه صورت انجام میشه؟،ایا چربی برای لب من پیوند همیشکی خورده یا هنوز جذب میشه در ضمن پشت لبمم ورم داره،اقای دکتر خواهش میکنم راهنمایی کامل و دفیق کنید خیلی نگرانم،ممنون و سپاس از راهنمایی سما..

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   باتوجه به شرح حال فکر میکنم با ماساژ مشکل شما حل بشود
   ولی باز هم با پزشکتان مشورت کنید
   دکتر قنبری

 195. مرضيه گفت:

  أيا بوسيدن يا لب دادن باعث كاهش يا كم شدن حجم چربى تزريق شده درلب مى شود؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مرضیه
   بله ، بوسیدن زیاد میتواند در جذب سریع ژل لب موثر باشد
   دکتر قنبری

 196. انا گفت:

  سلام.اقای دکتر من بدنم رو لیپولیز کردم و توی اتق عمل به دکتر گفتم اگه خوب می شه به صورتم هم بزنند.من لبام کمی ژل داشت.اما با توافق خودم زیر چشم گونه خط خنده و لبهام را چربی زدند.من خودم گونه های خیلی بر جسته ای داشتم
  والان خیلی پشیمونم.4روزه که گذشته.کل صورتم شده لب.می ترسم.ورمه؟یا میره؟چه قدر طول می کشه؟ایا اگه چربی در گونه هام خودش به مرور جذب شه صورتم نا متقارن می شه؟ترو خدا جوای بدبد..خیلی می ترسم.نمی خواستم صورتم مصنوعی شه..می ترسم بعد جذب صورتم نا متقارن شه..لبام ایا ورمه یا نه.خیلی می ترسم..

  • admin گفت:

   درود بر خانم انا
   بیشتر عوارض شما ناشی از تورم است که احتمالا تا الان کلی بهتر شده است
   خوشبختانه چون چربی بدست آمده با ساکشن کیفیت پایینی دارد , زود ازبین میرود
   ولی یاد بگیرید قبل از هر اقدامی مطالعه کنید نه بعد از آنکه دچار مشکل شدید
   دکتر قنبری

 197. مریم گفت:

  با سلام، عرض ادب و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر قنبری، یک هفته پیش ژل مارک آلینا به خط خنده و لب بالا تزریق کردم بدلیل چروک بالای لب با توجه به اینکه بنده خود دارای لبای درشت و با فرم خوب بودم الان لب بالای زشت و نافرم شده چطور میتونم از بین ببرم پزشک معالج میگه دز بسیار پایین تزریق شده با ماساژو گرم کردن از بین میرود. خواهشمندم مرا راهنمایی بفرمایید . با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   با تزریق آنزیم براحتی از بین میرود
   دکتر قنبری

 198. نرگس گفت:

  سلام و خسته نباشيد. من الان ١٠ روزه كه در لبم تزريق چربي داشتم، اما لب بالام كاملا غيرقرينه هستش، و يه طرفم گوده و طرف ديگش ورم داره. بنظرتون اين همينطوري باقي ميمونه؟ من واقعا نگرانم خواهش ميكنم راهنماييم كنين. اخه من شنيده بودم تزريق چربي عدم قرينگي نداره :((

  • admin گفت:

   درود بر خانم نرگس
   شما از کجا شنیدید که تزریق چربی عدم قرینگی نداره ؟
   هرچند که تزریق چربی لب توصیه نمیشود اما برای قضاوت هم خیلی زود هست
   ماساژ بدید و صبر کنید و با پزشک خودتون مراجعه کنید
   دکتر قنبری

 199. نسرین گفت:

  باسلام
  من دو روز قبل برای تزریق ژل لب رفتم دکترم گفتند لبهای من یک لب عادی هست مگر اینکه خودم بخوام قدری برجسته تر بشه چون خودم دوست داشتم یکم تغییر کنه آمادگیم رو اعلام کردم
  ایشون توصیه شون این بود که 2 سی سی تزریق بشه و گفتند بهتره فرم لبها بهتر بشه نه اینکه لبهای خیلی بزرگ و باد کرده داشته باشی
  ایشون یک سی سی تزریق گردند و گفتند که چند روز بعد دوباره مراجعه کنم چون گفتند ژل رو در دو مرحله تزریق میکنن بعلت اینکه بعد از تزریق لبها ورم میکنه تزریق اول رو انجام میدن بعد از یکی دوروز که ورمش قدری خوابید دوباره در مرحله دوم بقیه رو تزریق میکنن که فرم لبها هم بررسی بشه
  بعد از تریق اول لبهام با ورمش بنظرم خوشایند بود اما دورز که گذشت تقریبا 90 درصد یا شاید بیشترش خوابید بطوریکه الان خیلی با قبل از تزریق تفاوتی نکرده تماس گرفتم گفتند طبیعیه برای مرحله دوم برم یک سی سی دیگه هم تزریق خواهد شد اینبار نسبت به قبل بهتر خواهد شد حالا میخوام بدونم ایا بعد از تزرریق دوم شکل لبم تغییری خواهد کرد
  ایا این روزش مورد تائید هست ؟
  من اسم ژل یادم نمونده باضافه اینکه متاسفانه قبل از تزریق با سایت شما آشنا نبودم که اطلاعات جامعتر داشته باشم اما دکتر گفتند دوام ژلی که زدند حدود 6 تا 8 ماه خواهد بود البته من ژل با دوام دائمی میخواستم اما قبول نکردند گفتند صحیح نیست مخصوصا برای بار اول بهتره کم دوام تر باشه
  اگر بار دوم خواستید با دوم یک یا یک و نیم ساله تزریق میکنم
  ایا شما هم این مطلب رو تائید میکنید
  ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم نسرین
   در مقاله هم ذکر کردم
   استفاده از ژل های دایمی بسیار خطرناک و پر عارضه هستن ودر دنیا منسوخ شده اند
   و اقدامات دکتر شما هم درست بود ولی باید اسم ژل رو بدونید تا بیشتر کمکتان کنم
   دکتر قنبری

 200. ندا گفت:

  باسلام
  اقای دکتر خسته نباشید
  ایا ژل رستیلان چه نوع ژلیه برای تزریق مناسب میدونید یا خیر
  ماندگاریش چقدره
  ممنون

 201. saghar گفت:

  با سلام
  من صورتم تپل هست گونه دارم ولی وقتی میخندم بیرون میزنه خاستم ببینم راهی هست ک من چربی اضافه صورتم را خارج کنم تا گونم بیرون بیاد؟
  با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم ساغر
   راه هایی هستند ولی باید اول شما را ببینم و زوایای صورت را بررسی کنم
   دکتر قنبری

 202. مریم گفت:

  با سلام مجدد اقای دکتر من همچنان منتظر راهنمایی شما هستم،یک سوال ؟تخلیه چربی چ عوارضی ممکنه داشته باشه و چ مدت طول میکشه تا لبم ب حالت قبل از تزریق برگرده؟6 ماه شده لب بالا خیلی بزرگتر از لب پایینم هست از این موضوع خیلی ناراحت چکار کنم افسرده شدم !دلیل این ورم طولانی چی میتونه باشه ورم یا چربی جذب نشده؟؟راه حل چیست؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   سوال قبلی شما را پاسخ دادم
   هرچند که تزریق چربی شما را من انجام نداده‌ام ولیکن
   حدود یکماه ماساژ بعلاوه گرما انجام بدهید اگر مشکل حل نشد برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 203. سپیده گفت:

  سلام آقای دکتر.با تشکر از اطلاعات مفیدتون.قیمت تزریق لب بالا چقدره؟

 204. بهار گفت:

  با توجه به توصیه شما به تزریق ژل یا چربی برای کسانیکه میخواهند از پروتز چانه استفاده کنند آیا با تزریق مدام ژل یا چربی با افتادگی پوست مواجه نمیشین.
  در مورد گونه هم لطفا توضیح دهید .
  با تشکر از زحمات شما

  • admin گفت:

   درود بر خانم بهار
   در مورد افزایش حجم بخصوص با حجم زیاد مثلا تزریق چربی در نواحی گونه حتما دچار افتادگی در آینده خواهد شد
   چرا که در صورت منشا افتادگی از قسمتهای بالای صورت است ولی در چانه خیلی جای نگرانی نیست
   همیشه بایستی در هر اقدام زیبایی تعادل داشت
   دکتر قنبری

 205. رومانا گفت:

  سلام. آقاى دكتر من ٢ هفته هست كه تزريق ژل لب بالا رو انجام دادم پيش يه خانوم دكتر ولى از همون روز كه اومدم خونه لب من جورى بود كه احساس مى كردم نا متقارن شده سطوح لبم. خط لبام مشكلى نداره اما درست قسمتى كه لبام روى هم قرار مى گيره ٢ تا گلوله ى كو چيك رو احساس مى كنم. نمى دونم چيكار كنم نميدونم اين ژله يا لبم آبسه كرده. اصلاً مى خوابه يا نه مى مونه همين جورى. فرم لبم هم دوست دارم. راهنمايى كنيد

  • admin گفت:

   درود بر خانم رومانا
   حتما به پزشکتون مراجعه کنید
   امکان حل مشکل شما وجود دارد
   دکتر قنبری

 206. رومانا گفت:

  و من ١ سى سى تزريق رو خانوم دكتر انجام دادن برام كه لب بالام به لب پايينم كه لب خودمه بياد. لطفاً بگيد لازمه صبر كنم تا عادى بشه لبم يا تزريق آنزيم كنم يا تخليه ژل؟ براى از بين رفتن اين ٢ تا گلوله ى كوچيك كه لبم رو غير عادى كرده راهكارتون چيه ممنون

 207. mahsa گفت:

  سلام من مشکل چونه دارم خیلی حالتش بده انگارک اصلاچونه ندارم میخاستم بدونم عوارضی نداره تزریقا انجام بدم؟خیلی میترسم ازعوارضش .سرهمینه تاحالاب دکتری مراجعه نکردم

  • admin گفت:

   درود بر خانم مهسا
   اگر از ژل و تکنیک مناسب برای تزریق چانه شما استفاده شود هیچ جای نگرانی نیست
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 208. mona گفت:

  سلام من میخام تزریق چونه انجام بدم اماامیخاستم مدتشونوبدونم نمیخام زودازبین بره چونم نسبت ب صورتم عقبتره خیلی بدفرم کرده صورتمو لطفاراهنمایی کنید؟

  • admin گفت:

   د ود بر خانم مهسا
   برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

   • mona گفت:

    میشه بدونم کدوم شهرهستین؟ تزریق ژل برچونه وگونه چندمدت ازبین میره؟

    • admin گفت:

     درود بر خانم مونا
     اگر آدرس زیر سایت را مطالعه بفرمایید درمیابید که در تهران هستیم
     ژل های هیالورونیک در چونه و گونه حدود 6 تا 8 ماه ماندگاری دارند
     دکتر قنبری

 209. دنیا گفت:

  سلام اقای دکتر ایا بی حسی موضعی همون بی حسی کامله؟ من میخام تزریق انجام بدم دوست ندارم 6 ماهه از بین بره میشه دائم انجام داد؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم دنیا
   بیحسی تزریقی کاملا جلوی درد را میگیرد و همانطور که در مقاله هم آمده ژلهای دایمی بسیار خطرناک و پر عارضه هست
   دکتر قنبری

 210. مریم گفت:

  سلام اقای دکتر خواستم ازتون تشکر کنم بابت راهنمایتون،
  روش درست ماساژ برای جذب چربی لبم ب چه صورت باید باشه؟

  • admin گفت:

   درود مجدد بر خانم مریم
   برای مشاوره رایگان حضوری مراجعه کنید
   دکتر قنبری

 211. مریم گفت:

  سلام اقای دکتر،خیلی دوست دارم مطب واسه مشاوره بیام خدمتتون از علم و دانش شما استفاده کنم ولی شهرستان زندگی میکنم امکانش نیست ،اقای دکتر همینجور که گفتم مشکل لبم هنوز حل نشده از نظر شما rf انجام بدم باعث میشه چربی زودتر دفع بشه؟ایا این راه میتونه ب من کمک کنه؟یا همون روش کمپرس گرم ب تنهایی انجام بدم از این که وقت میذاری و با صبر حوصله جواب میدین صمیمانه تشکر میکنم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   فعلا صبر کنید و کمپرس گرم انجام دهید و با پزشکتان مشورت کنید
   دکتر قنبری

 212. شیوا گفت:

  با سلام و آرزوی بهترینها برای شما …از مطالبتون بسیار استفاده کردم … سپاس
  سوالی داشتم آقای دکتر من حدود 10 سال پیش زیر چشمم را چربی تزریق کردم در 2 مرحله و نتیجه کار از لحاظ میزان ماندگاری واقعا خوب بوده فقط مشکلی که باهاش دارم این هست که کمی ناهمواری داره که موقع خندیدن خصوصا خیلی خودش را نشون میده … آیا راه حلی وجود داره برای هموار کردن چربی ها؟ چیزی مثل ال پی جی مثلا جواب میده؟ ببخشید من خارج از ایران زندگی میکنم و امکان رسیدن به حضورتون را ندارم فعلا…

  • admin گفت:

   درود بر خانم شیوا
   متاسفانه دچار کلسیفیکاسیون شدید و غیر از درمان جراحی توسط چشم پزشک راه دیگری ندارد
   دکتر قنبری

 213. نيوشا گفت:

  سلام من مي خوام ژل تزريق كنم خيلي از دردش ميترسم.حتي از امپول بي حسي هم ميترسم .يه بار تزريق كردم خيلي درد داشت.اگر ممكنه كمكم كنيد
  آدر مطبتونم ميخوام .خيلي لطف ميكنيد

  • admin گفت:

   درود بر خانم نیوشا
   تکنیک هایی برای تزریق بیحسی رو من انجام میدم که براحتی براتون بی حسی تزریق میشود البته بدون درد
   آدرس و شماره تماس در پایین تمام صفحات سایت موجود است
   منتظر ملاقات شما هستم
   دکتر قنبری

 214. سارا گفت:

  سلام
  آقای دکتر من میخواستم بدونم آیا فقط با استفاده از پروتز میشه به صورت حالت و فرم قشنگی دارد ؟ در چه ناحیه هایی از صورت میشه پروتز استفاده کرد؟
  مرسی از مطالب مفیدتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   امروزه با استفاده از نخهای قابل جذب خیلی با امنیت بیشتر میتوان به صورت فرم داد
   دکتر قنبری

 215. زهرا گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشی حضور اقای دکتر قنبری
  اقای دکتر من حدود 8 ماه پبش همراه با عمل بینی تزریق چربی در زیر چشم خط خنده و اخم ولب بالا داشتم بعد از گذشت این مدت هنوز چربی سفت شده در نواخی خط خنده و اطراف لبم وجود دارد بطوریه با با توده سفت شده جربی ب قطر حدود 0/5cmلمس مبشه و همینطور لب بالا تقریبا 2 برابر لب پایینم هست کلا لبهای باریک داشتم چون لب بالام خیلی باریک بود فقط برای لب بالا تزریق کردم نمیدونم چکار کنم هنوز صورتم پف کرده است زیر چشام پف داره من شنیده بودم چربی زود جذب میشه و هیجی نمیمونه مخصوصا تولب ولی برای من اینطور نبوده چرا؟،الان نمیدونم جکار کنم با این مشکلم این وضعیت ازارم میده مخصوصا لب بالام که بیشتر از همجا تو ذوق میزنه تو رو خدا من راهنمایی کنید ممکنه من همینجور بمونم تا همبشه جکار باید کرد؟؟؟در ضمن من شهرستان زندگی میکنم توی شهر خودم عمل نکردم لطفا من راهنمایی کنید سپاس فروان

  • admin گفت:

   درود بر خانم زهرا
   احتمالا دچار رسوب کلسیم شده اید
   بهترین اقدام مراجعه زودتر به همان پزشکی که شما را عمل کرده است میباشد
   دکتر قنبری

 216. ayselll گفت:

  با سلام خدمت سما.
  من سال گذشته پروتز گوته و چانه انجام دادم.دکترم فوق تخصص جراح پلاستیک بودن و کارشون خوب بود.
  ولی الان زیاد از فرم صورتم راضی نیستم.
  میخوام گونم یکم بیشتر برجسته بشه و همچنین چونه ام زاویه دار و مربعی بشه.
  میخواستم بدونم جاهاییکه پروتز دایم انجام شده امکان تزریق ژل وجود داره یا نه؟
  ضمنا پروتز سیلیکونی بوده.
  ممنونم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم aysell
   با احتیاط فراوان و البته بدون استفاده از سوزن امکان تزریق وجود دارد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 217. ایدا گفت:

  سلام و خسته نباشید..ا
  قای دکتر من صورتم لاغر و کشیدس ..واسه اولین بار می خوام تزریق ژل انجام بدم.برای گونه هام . اما در کل زیر گونه هام هم خالیه.اول هم میخوام چند جا برای مشاوره برم .از جمله شما… فردا هم وقت مشاوره برای این کارو دارم. ایشون ژل رووفیل رو استفاده می کنند .می خواستم بدونم این ژل جزو هیالورونیک اسید هست؟ژل با کیفیتی هست یا خیر؟ واینکه اگه بخوام فقط 1 بار ژل به صورتم بزنم امکان پذیره؟ یا دیگه همیشه سالی 1 بار تزریق کنم؟ بعد از حذب ژل مسلا 1 سال ایا صورتم به حالت اولیه بر می گرده یاخیر؟ مشکل افتادگی پیدا می کنه ؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

  • admin گفت:

   درود بر خانم آیدا
   ژل روفیلان هیالورونیک هست ولی مورد علاقه من نیست
   درمورد مابقی سوالات نیاز به معاینه هست
   دکتر قنبری

 218. ایدا گفت:

  سلام و خسته نباشید..ا
  قای دکتر من صورتم لاغر و کشیدس ..واسه اولین بار می خوام تزریق ژل انجام بدم.برای گونه هام . اما در کل زیر گونه هام هم خالیه.اول هم میخوام چند جا برای مشاوره برم .از جمله شما… فردا هم وقت مشاوره برای این کارو دارم. ایشون ژل رووفیل رو استفاده می کنند .می خواستم بدونم این ژل جزو هیالورونیک اسید هست؟ژل با کیفیتی هست یا خیر؟ واینکه اگه بخوام فقط ۱ بار ژل به صورتم بزنم امکان پذیره؟ یا دیگه همیشه سالی ۱ بار باید تزریق کنم؟ بعد از حذب ژل مثلا ۱ سال ایا صورتم به حالت اولیه بر می گرده یاخیر؟ مشکل افتادگی پیدا می کنه ؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

  • admin گفت:

   درود بر خانم آیدا
   اولا اگر اشتباه نکنم به شما توصیه کردم که به صورتتان حجم ندهید و با روشهای بهتر و مفید تر به صورت فرم دهید
   دوما ژل روفیلان از نظر من ژل خوبی نیست و با یک سی سی در هر طرف هم هیچ اتفاقی برای شما نمی افتد
   دکتر قنبری

 219. روشا گفت:

  سلام اقای دکتر.من یک روزه که به لبام ژل تزریق کردم ولبم ورم زیادی کرده من شاغلم واین وضعیت واسم ناراحت کنندس راهی که سریع ورمم وازبین ببره هست؟انقدناراحتم که میخام برم تخلیش کنم چون نمیتونم بااین ورم برم سرکار،ممنون از پاسخگوییتون

 220. Behnoosh گفت:

  سلام
  اقاي دكتر من ١ماه پيش تزريق ژل لب داشتم اما هر چند روز قسمتي از لبم متورم ميشه و از موضوع خيلي ناراحتم ميخواستم بدونم امكان داره قرص هايي كه مصرف ميكنم باعث اين تورم بشن؟ اگه نه پس دليل اين تورم چيه و بايد چكار كنم؟
  مرسي از راهنماييتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم بهنوش
   چه ژلی , چه حجمی و چه دارویی ؟؟؟؟!!!!
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 221. کژال گفت:

  باسلام خسته نباشید ممنونم از راهنمایهاتون من ۱۳روزه تزریق ژل داشتم از مارکDIAMOND) skinFiII)ازتون خواهش میکنم بگیدجنسش خوب هس یانه شرایط خیلی سختی,دارم هرکسی که میرسم از بدی های ژل حرف میزنه منو از نگرانی نجات بده درضمن دبعداز ۱۳روزیه تیکه از خط,خندم پرنکرده بودن دوباره انجام دادچراسفته اون قسمت منتظرم جوابم

  • admin گفت:

   درود بر خانم کژال
   این یک ژل چینی هست که بنام اروپایی فروخته میشود ولی برای مشکلی که گفتید باید معاینه شوید
   دکتر قنبری

 222. هدی گفت:

  باسلام دکتر چیکارکنم که ژل زیرچشمم خالی نشه راهی هس ؟من تازه تزریق ژل انجام دادم به نظرشما بعداز یه سال چربی تزریق کنم دوباره مشکلی نیس؟ من شهرستانم لطفا جوابم بده کسی نیس ازش مشاوره بگیرم

  • admin گفت:

   درود بر خانم هدی
   بدون معاینه که نمیشه جواب سوال شما را داد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

   • هدی گفت:

    ممنونم از جوابتون اما ادرس کجا پیدا کنم چون من شهرستان هستم میشه ادرس دقیق بفرماید

    • admin گفت:

     درود مجدد بر خانم هدی
     آدرس در پایین تمام صفحات سایت موجود است
     دکتر قنبری

 223. پری گفت:

  درود و روز بخیر آقای دکتر
  من صورتم لاغره و در قسمت فک و چونم خیلی لاغره و این مسئله ناراحتم میکنه. دوس دارم صورتم پرتر به نظر بیاد و کلا تو ناحیه فک و گونه از این لاغری و صافی در بیاد. میتونم بپرسم چه راهی رو پیشنهاد میدید که هزینشم سنگین نباشه و همچنین موندگاری بالایی داشته باشه و بعدها افتادگی پوست پیدا نکنم؟
  قبلا از پاسخگوییتون سپاسگذارم

  • admin گفت:

   درود بر خانم پری
   چطور بدون معاینه باید بهتون پاسخ بدم اونم با این همه شرط و شروط …
   دکتر قنبری

 224. فهیمه گفت:

  سلام خسته نباشید. من دختری هستم 20ساله که با رژیم غذایی لاغر شدم و صورتم لاغر شد خیلی استخوانی نیست اما پرم نیست معمولی شده من دوست داشتم یکم صورتم پرتر بشه و گونه دربيارم به یک متخصص مراجعه کردم که متخصص تزریق ژل هست، هم در ایران و هم در امریکا.. تو فکر این بودم که برنامه ماه عسل شروع شد و یک خانمی آورده بودن که با تزریق چربی برای یکبار 15بار عمل کرده بود تا اشتباهش رو جبران کنه. من واقعا موندم این کارو انجام بدم یا نه چون من صورتم فوق العاده حساس و قبلا هم جوش های چرکی ميزده.. احساس میکنم صورتم واکنش بدی نشون میده به این عمل.. همش یه حسی بهم میگه این کارو انجام نده.. میشه راهنماییم کنید؟ واقعا موندم چون ممکن من برای زیباتر شدن برم اما نتیجه خوبی نداشته باشم و باعث بشه ضربه بخورم. تزریق چربی عوارضش چیه؟ ممکن عفونت کنه یا جا به جا بشه یا هر چیزخطرناک دیگه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم فهیمه
   اولا تا زمانیکه حس خوبی پیدا نکردید هیچ اقدامی انجام ندهید و برای پاسخ به مابقی سوالات نیاز به معاینه هست
   دکتر قنبری

 225. فهیمه گفت:

  من زیاد تحقیق کردم و سرچ کردم انسانهایی رو میبینم که با تزریق ژل یا چربی صورتشون واکنش های بدی نشون داده که همه باید تخلیه کنند، نگرانی منم راجع به همین موضوع است، تزریق ژل خطرات ناک است، درسته این مشگل برای هر کسی پیش نیاید اما من این احتمال و میدم شاید تنها واسه یک نفر پیش بیاید و شاید اون یک نفر من باشم. خواهش میکنم واقعیتو بگید که اصلا این کار لازم است؟ همش میترسم و دو دلم. چون این اتفاقات افتاده که باعث مرگ کسی هم شده. لطفا کمکم کنید. خیلی دوس دارم این کارو انجام بدم اما از عواقبش میترسم مچکرم

  • admin گفت:

   درود بر خانم فهیمه
   مسلما شما هیچ وقت کاری را در جهان انجام نمی توانید انجام دهید که هیچ ریسک نداشته باشد
   اما با رعایت جوانب احتیاط میتوانید این ریسک را به حداقل برسانید
   لذا حتما به این موارد دقت کنید :
   مواد مصرفی خوب , دکتر خوب , انتخاب صحیح همراه مطالعه و تحقیق قبل از انجام
   البته اگر شما تا این حد بد بین هستید که حتی اگر برای یک نفر… , بهتره اصلا انجام ندهید
   ضمنا در سایت من راستگویی و صداقت در بالاترین سطح ممکن رعایت شده است
   موفق باشید
   دکتر قنبری

 226. نوشین گفت:

  سلام اقای دکتر . من حدود 2سال پیش تزریق ژل به لب انجام دادم 2بار هر بارم 1 سی سی ژلمم دکتر گفت مدت مونگاریش 6 تا 9 ماهه و با هر بار تزریق 20% از ژل باقی میمونه و ژلیه که خاصیت کلاژن سازی هم داره و ساخت سوییس بوده بار اول 300هزار بار دوم 200 تومن دادم . الان با گذشت 2سال خورده ای مقداری از ژل تو لب بالام باقی مانده و سفت شده وقتی لبمو جمع میکنم به داخل دهنم اون حجم سفت شده پشت لبم میاد وقتی لبمو به حالتی عادی برمیگردونم به داخل لبم میره . ایا راهی واسه اینکه این باقی مانده ژل بره وجود داره و ایا ژلی که برای من زده با این مشخصات خوب بوده یا نه به گفته خودشون گرونترین و بهترین ژل موجود در مطبشونو بوده که عوارض نداشته ممنون میشم پاسخ بدین

  • admin گفت:

   درود بر خانم نوشین
   با توجه به قیمتی که برای ۲ سی سی ژل فرمودید بعید میدونم که اصل بوده باشد , حتی اگر یک سی سی هم باشد باز هم بعیده
   ولی برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

  • ليلا گفت:

   سلام عزیزم منم مشکلم شبیه شماست،میشه ازت خواهش کنم لطف کنی یه راه ارتباطی بگی تا بتونم باهات صحبت کنم؟

 227. فروغ گفت:

  سلام جناب دكتر خسته نباشيد

  من قصد دارم واسه خط خنده ژل تزريق كنم، دكترم از ژلي به نام filorga كه ساخت كشور فرانسس استفاده ميكنن
  كل سوال و جوابهارو خوندم ولي اسمي از اين ژل نيست!
  اين ژل قابل تاييد هست!؟
  تا اونجا كه ميدونم اين ژل از نوع ژلهاي هيالورونيكه
  ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

 228. سحر گفت:

  سلام آقای دکتر.من دیروز تزریق ژل گونه داشتم.ولی الان گلوله گلوله شده و صورتم نا متقارن شده.میخاستم بدونم طبیعیه یا نه؟ چون دکترم گفت باید صبر کنم تا جذب بشه.ولی واقعا میترسم که به همین شکل باقی بمونه.

  • admin گفت:

   درود بر خانم سحر
   طبیعی که نیست ولی اگر هیالورونیک اسید باشد لا تزریق آنزیم قابل درمان است
   دکتر قنبری

 229. سحر گفت:

  سلام آقای دکتر.صورت من حدود 3 سال پیش بدون علت پر از لک شد.البته پیشونیم خیلی وحشتناک شده.پیش هر متخصصی رفتم نتونستن علت و تشخیص بدن.تو آزمایشاتمم چیزی نشون نداد.تا اینکه حدود یک ماه پیش کل صورتم و پی آر پی کردم.الان یکم از لکهای صورتم رفتن.میخاستم بدونم یعنی امکان داره تا چند وقت دیگه صورتم کاملا خوب بشه؟ واقعا از لحاظ روحی ضعیف شدم و اعتماد به نفسم و از دست دادم.ممنون میشم راهنماییم کنید

  • admin گفت:

   درود بر خانم سحر
   باید بدونید که PRP هیچ تاثیری در درمان لک ندارد
   دکتر قنبری

 230. سپیده گفت:

  سلام دکتر عزیز و گرامی، من صورته خیلی خوش فرمی دارم وتابه حال جراحی زیبایی انجام ندادم،اما واسه تنوع بدم نمیاد به لب و چونه ژل تزریق کنم میخواسم بدونم تزریق چونه واسه چه کسایی مناسبه چه جور چونه های؟؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم سپیده
   برای جواب سوال شما باید شما را ببینم
   لطفا برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 231. مریم گفت:

  باسلام سوالی که من داشتم آیا ژل آلانیا که آلمانی هست برای تزریق خط خنده مناسبه.شما از چه ژلی برای خط خنده استفاده میکنین ممنون بابت پاسخگویی

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   ژل آلانیا یک ژل متوسط است که برای تزریق خط خنده می تواند مناسب باشد ، البته من از این ژل استفاده نمی کنم .
   در صورت تمایل ، برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید .
   دکتر قنبری

 232. الهام گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  اقای دکتر من 32 سالمه زیر چشمم ورم داره و موقع خندهورم بیشتر میشه و روی گونه هام چروک زیادی می افته به نظر شما تزریق ژل بهتره یا چربی ؟ از چه نوعی ؟ فقط یک بار میخوام انجام بدم واسه عروسیم لطفا راهنمائی کنید .

  • admin گفت:

   درود بر خانم الهام
   راستش با توجه به توضیحات شما
   بنظر میرسد بهترین اقدام شما بوتاکس باشد
   البته این تزریق از گروه تزریقات پیشرفته با بوتاکس هست.
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبرس

 233. الهه گفت:

  با سلام خدمت آقای دکتر من یک روزه به لب و خط خنده ام ژل تزریق کردم از فرم لب هایم ناراضی هستم درشت و بد حالت شده اند از همه بدتر پشت لبم باد کرده. خط خنده ام نیز در گوشه بینی ام به سمت گونه هایم متورم به نظر میرسد،چکار میتونم بکنم ،تورو خدا جوابمو بدین خیلی ناراحتم

  • admin گفت:

   درود بر خانم الهه
   مشکل خاصی نیست
   برای تزریق آنزیم هیالورونیداز تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 234. نیکا گفت:

  سلام آقای دکتر، وقت شما به خیر
  من 36 سالمه، پوستم نازک، نرم و شل هستش، صورتم کمی حالت لپ های افتاده داره، از طرفی صورتم کمی بزرگه و میترسم با پرکردن گونه بزرگتر بشه، درکل نیمه پایینی صورتم کمی بزرگتر از نیمه بالاییه، سوالم اینه که 1- چه راهی وجود داره که بخش بالایی صورتم بزرگتر و بخش پایینی کمی جمع و جورتر بشه؟ 2- فرم شقیقه م فرو رفته هستش و خیلی دوست دارم پر بشه، اما پر کردن شقیقه چون گودی زیاد داره، با ژل هزینه بره و کوتاه مدته، از طرفی چربی امکان حرکت داره، اگه ممکنه منو راهنمایی کنید، سپاسگزارم

  • admin گفت:

   درود بر خانم نیکا
   با توجه به توضیحات شما بنظر میاد که بهترین روش برای شما امبدینگ هست که هم صورت شما فرم بگیرد و هم حجمی به صورت شما اضافه نشود
   برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 235. ماریانا گفت:

  با سلام عرض ادب و خسته نباشید.اقای دکتر من حدود 7.5ماه تزریق چربی در خط خنده و لب بالا و زیر چشمم داشتم الان مشکل من ورم و بزرگی لبم میباشد که جلو تر از لب پایین هست ودرگوشه انتهابی لبم ب طرف بالا و در خط خنده اطرف بینی ب طرف پایتن انگار توده سفت چربی لمس میشه.کمپرس گرم و ماساژ حدود دوم ماه انجام دادم مشکل تا حدود 40درصد بهتر شد ایا راهی برای تخلیه چربی هست.؟ میترسم با تخلیه جربی مشکل جدیدی مثل گود رفتگی ایحاد بشه؟در ضمن من شهرستانم نمیتونم واسه مشاوره خدمت برسم.میخاستم نظر شما رو برای تخلیه بدونم،بابد دوهفته دگه واسه وبزیت برم پیش دکتر خودم اگه تخلیه پبسنهاد کردن میخاستم نظرشما رو هم بدونم با توجه به شرح حال ک خدمتتون عرض کردم.ممنون مبشم راهنمایی کنید.سپاس بی کران از شما

  • admin گفت:

   درود بر خانم ماریانا
   باید شمارا ویزیت کنم تا جواب بدم
   ولی شما حتما به پزشکتان مراجعه کنید
   دکتر قنبری

 236. هانی گفت:

  سلام آقای دکتر من ژل هایمکس ۵ماه قبل به لبم تزریق کردم اما الان لب بالام طرف راستش حجیم تر شده به طوریکه خیلی مشخصه و نمیخوام آنزیم یا تخلیه انجام بشه میشه راه دیگه ای بهم بگین؟درضمن آیا ژل هایمکس هیالورونیک هستش؟آیا احتمال مشکل یا ایجاد سرطان وجود داره؟ممنون از وقتی که میذارید

  • admin گفت:

   درود بر خانم هانی
   هیامکس هیالورونیک هست و باید آنزیم تزریق شود
   ولی سرطان زا نیست
   دکتر قنبری

 237. هانی گفت:

  سلام آقای دکتر من ژل هایمکس ۵ماه قبل به لبم تزریق کردم اما الان لب بالام سمت راست حجمش بیشتره میخواستم ببینم باید چیکار کنم و شهرستان هستم نمیتونم بیام خدمتتون واسه معاینه.سوال دیگمم این بود آیا ژل هایمکس سرطان راست با خیر؟خیلی نگران این قضیه هستم

  • admin گفت:

   درود بر خانم هانی
   ژل هایمکس سرطان زا نیست .ولی جزو ژل های با کیفیت نسبتا پایین هیالورونیک اسید محسوب میشه
   دکتر قنبری

 238. هانا گفت:

   سلام آقای دکتر من ژل هایمکس ۵ماه قبل به لبم تزریق کردم اما الان لب بالام سمت راست حجمش بیشتره میخواستم ببینم باید چیکار کنم و شهرستان هستم نمیتونم بیام خدمتتون واسه معاینه.سوال دیگمم این بود آیا ژل هایمکس سرطان راست با خیر؟خیلی نگران این قضیه هستم

  پاسخ دادن

  پاسخی بدهید

  • admin گفت:

   درود بر خانم هانا
   برای مشکل ژل به پزشک مراجعه کنید اما ژل هیامکس به هیچ عنوان سرطان زا نیست
   دکتر قنبری

  • admin گفت:

   درود بر خانم هانا
   ژل هایمکس ، ژل هیالورونیک اسید است . با تزریق آنزیم بطور کلی پاک می شود . در مجموع ژل خوبی نیست اما جای هیچگونه نگرانی هم ندارد چون سرطان زا نیست .
   دکتر قنبری

 239. روشنا گفت:

  با سلام خدمت آقای دکتر
  من حدود 5 ماه پیش ژل هایومکس تزریق کردم .از ابتدا تیکه های سفت در لبم احساس میکردم (البته ب صورت گلوله نبودند)دقیق در محل وارد شدن سوزن.. تا الان مقداری رفته ولی باز تیکه های سفت وجود داره-سوالم این هس این سفتی غیر طبیعی هست؟ آیا ممکن هس در آینده مشکلی ایجاد کنه؟ به نظر شما آیا برای تزریق آنزیم اقدام کنم یا با گذر زمان این سفتی ها از بین میر؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم روشنا
   بله بنظر طبیعی نیست و توصیه به تزریق آنزیم هم برای شما میشود
   دکتر قنبری

 240. الهه گفت:

  سلام اقای دکتر من حدودا بیست روزه ک عمل راینو پلاستی انجام دادم قبل از عملم هم ب صورت دوره ای تزریق ژل ب لبم داشتم میخاستم بدونم آیا الانم میتونم تزریق داشته باشم چون لب بالام ی مقدار خیلی کم بیحسه هنوز و همچنین آیا این تزریق با عمل بینیم تداخل پیدا نمیکنه؟

 241. عسل گفت:

  سلام آقای دکتر
  من لبهای معمولی و نسبتا زیبایی دارم وتابحال هیچ عمل زیبایی انجام ندادم .الان یه مدته دوس دارم ژل تزریق کنم منتهی نمیدونم به دکترم بگم چه ژلی برام بزنه که ریسک کمی داشته باشه !واینکه پس از جذب ژل ممکنه لبهام نامتقارن بشه بخاطر باقی مانده ژل؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم عسل
   اگر لبهای زیبایی دارید پس از تزریق ژل صرفنظر کنید و به اقداماتی روی بیاورید که اثرات بیشتری در حفظ زیبایی ما داشته باشد
   مقاله تعادل در زیبایی را مطالعه کنید
   برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 242. sara گفت:

  salam khaste nabshid..aghaye doktor man dar soed zendegi mikona hodode 3 sale ghabl be iran omadam va motasefane dar matabe ye doktor labhamo tazirgh kardam ama aln ke se sale migzare hanooz hamonghadr bozrge va kheili mano aziat mikone ,ta alan be har doktori moraje kardam migan nemishe mavado kharej kard vase inke movadi ke zade esmesh silikon hast va migan ba amale jarahi faghat mishe jelo kharej kard ghir az on rahi nadare mikhastam bedonam shoma che rahi pishnhad mikonid vase man ,mamnnon misham az komaketoon

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   تشریف بیارید برای معاینه.به احتمال زیاد براتون تخلیرو انجام میدیم.البته من رفت و امد زیادی به استکهلم دارم.میتونید هماهنگ کنید.همونجا معاینه بشید دکتر قنبری

 243. پری گفت:

  سلام ممنون از قتی که صرف ما میکنید.من همسرم خیلی دوست داره من فیلر لب بزنم ولی من خودم خیلی میترسم و شنیدم بعد چند بار تزریق و ترمیم بافت لب از بین میره و اگه چندین بار تزریق کنی مجبوری تا اخر عمرت این کارو انجام بدی من هم ۲۱ سالمه و دوست ندارم که مجبور شم تا اخر عمرم این کارو بکنم واقعا این کار عوارض خطر ناکی داره ؟؟ من میترسم فرم لب خودم از دست بدم و چون چهره خوبی دارم نمیخوام با این کار تا اخر عمرم دشیمون باشم یا لبام زشت بشه لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم پری
   بسیاری از ترسهای شما موردی ندارد
   البته اگر از فیلر خوب و پزشک متبحر استفاده کنید
   برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 244. پریسا گفت:

  آقای دکتر سلام.ببخشید شما هیومکس رو تایید نمیکنید و ژوویدرم رو هم که نظرتون اینه که تو بازار ایران اصلش نیست.بین ژل های پر کاربرد نظرتون راجع به سءو تیال چیه؟چون من میخوام برای خط خنده انجام بدم واقعا سردر گم موندم؟؟؟

 245. هدیه گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من هسرم اصلا دوست نداره من تو لبم ژل تزریق کنم ولی من خودم خیلی دوست دارم ولی درست یا غلط شنیدم که کسایی که ژل تزریق کردن وقتی به یه ور میخوابن ژل به سمت همون طرف حرکت میکنه و وقتی که بیدار میشن باید با دست همرو پخش کنن ایا صحت داره؟و اینکه اگه دیگه ادامه برای تزریق ژل ندم لبم فرمشو از دست میده چون همسرم دوست نداره اگه این کارو بکنم و بد باشه دیگه هیچی 🙂
  و فشار اوردن به لب بعد از ژل مشکلی براش بوجود نمیاد با توجه به اینکه خودم خیلی دوست دارم ولی واقعا میترسم بد شه

  • admin گفت:

   درود بر خانم هدیه
   جابجایی در ژلهای هیالورونیک اتفاق نمی افتد
   ولی حتما رضایت همسرتان را جلب کنید و برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 246. نفس گفت:

  سلام دکتر مرسی از اینکه با حوصله پاسخگو هستید شما عمل چال لپ هم انجام میدین؟

 247. nc گفت:

  سلام
  آدرس مطبتون رو میخواستم. ممنون

 248. مریم گفت:

  Salam.man navazande violon hastam aya bad az tazrigh charbi(baraye chane)mitavanam violon bezanam chane zesht nemishavad
  Merc

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   بهتر است بعد از تزریق چربی به چانه
   تحت فشار قرار نگیرد
   اگر بتوانید بدون فشار به چانه ویولن بزنید مشکلی نیست
   دکتر قنبری

 249. زهرا گفت:

  سلام
  آقای دکتر برای تزریق لب و خط خنده ژل رووفیل کره ای مناسب هستش؟و آیا از خانواده ژلهای هیالورونیک اسید هست؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم زهرا
   این ژل رو من استفاده نمیکم ولی از گروه ژلهای هیالورونیک اسید هست
   دکتر قنبری

 250. بهی گفت:

  با عرض سلام

  جناب آقای دکتر
  من مدت یک روز است که زل هیالوریونیک لب تزریق کردم به میزان یک سیسی ولی متاسفانه فاصله بین لب بالا و بینی من خیلی متورم و کلفت و بد فرم شده و خیلی خیلی ناراحت هستم . می خواستم ببینم این دفرمه شدن طی یکی دو روز آینده قابل برگشت هست یا نه ؟ در ضمن آدرس مطب جنابعالی رو جهت ویزیت می خواستم . با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم بهی
   تورم در روز های اول طبیعی هست و ازبین میرود
   آدرس در پایین تمام صفحات موجود است
   تلفن, ۲۶۴۲۱۱۸۲ , ۲۶۴۲۱۱۸۴
   دکتر قنبری

 251. هااااانی گفت:

  Salam aghay doctor merci ke vaght mizarin.mah 2hafte pish jel baray gonam tazrigh kardam ama alan pashimonam halate masnoy dare va mikham kam beshe vali kamel az beyn nare nemidonam chilar konam lotfan rrahnemaii konid

  • admin گفت:

   درود بر خانم هاااانی
   اگر ژل هیالورونیک تزریق شده با گرما میتونید کمی از حجمش بکاهید
   در غیر این صورت باید آنزیم تزریق کنید
   دکتر قنبری

 252. maryam گفت:

  سلام آقا دکتر من 2 ماه پیش 0.5 سی سی ژل تزریق کردم اصلا راضی نیستم لبام قبلش قرینه نبود الان بدتر شدن افسردگی گرفتم میخواستم بدونم این محلول هیالونیداز که توضیح داده شده قابل اعتمادهضم و اینکه عوارضی داره میشه اعتماد کرد امکان دارد ازین بدتر شه یا نصفش بره نصفش بمونه لطفا جواب منو بدین خیلی نگرانم

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   هیالورونیداز تمام ژل های همان منطقه نه جای دیگر را براحتی
   پاک میکند
   و عارضه خاصی براتون نخواهد داشت
   دکتر قنبری

 253. سارا گفت:

  با سلام
  جناب دكتر سال گذشته براي رفع خط خنده ژل هايامكس تزريق كردم و بعد از يازده ماه كه مراجعه كردم ژل هاياكروپ تزريق كردن ، كيفيت اين ژل چطور است
  و اينكه چرا برخي از پزشكان ژل رو با همون سرنگ بسته بندي شده مربوطه تزريق ميكنند و برخي ژل رو با سرنگي شبيه به انسولين؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم سارا
   سوال شما نشان از دقت شما دارد
   و جواب ابن است
   همیشه شنونده باید عاقل باشد
   دکتر قنبری

 254. نيلا گفت:

  سلام اقاي دكتر من خيليييي ذهنم درگيره خيلي خيليييي ممنون ميشم جواب من و بديد من زمستون سال 1391 به لبم ژل تزريق كردم و اسم ژل و نميدونم ولي با گذشت سه سال هنوز داخل لبم گلوله هستش و مقدارش نسبت به اول خيلييي كم ده ولي هنوز هست و الان سوالم اينه نكنه ژل تزريق شده ژل پاژ بوده باشه تا الان برام مشكلي به جود نيورده ولي خيلي نگرانم به نظر شما نبايد اگه ژل مرغوبي ميبود تا الان جذب شده بود ترو خدا من و راهنمايي كنيد ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم نیلا
   با توجه به توضیحاتی که دادین.امکان اینکه ژلی که تزریق کردین پاز باشه هست
   ولی بدون معاینه نمیتوان نظر قطعی داد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 255. مهتاب گفت:

  سلام آقای دکتر آیا ژل کره ای مارک رووفیل خوب است یا نه?

  • admin گفت:

   درود بر خانم مهتاب
   این ژل هیالورونیک هست ولی من استفاده نمیکنم
   دکتر قنبری

 256. ااااااا گفت:

  با سلام خدمت دکتر قنبری عزیز
  من چونم کمی عقبه، میخوام با تزریق چربی اصلاحش کنم اما هزینش برام خیلی مهمه
  میخواستم بدونم برای چانه حدودا چند سی سی چربی لازمه و هزینه حدودیش چقدر میشه

  • admin گفت:

   درود بر ااااااا
   میزان چربی مورد نیاز بسته به این داره که چانه تان چقدر عقب باشه
   هزینه در جلسه مشاوره مشخص میشه
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 257. سپیده گفت:

  سلام اقای دکتر من صورتم جای جوش داره و لاغره و اصلا گونه ندارم میخواستم بدونم با تزریق ژل و پر شدن صورتم ممکنه جای جوشم کمتر بشه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم سپیده
   درمان جای جوش را به روش های ذکر شده انجام دهید ولی بعنوان یک روش کمکی میتوانید از تزریق چربی هم سود ببرید
   برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 258. alireza گفت:

  سلام.من چانه ام نسبت به گردی صورتم کوچک تره.میخوام بینیمو عمل کنم و چانه رو هم درست کنم.بهتره موقع عمل بینیم پروتز بزارم یا چربی تزریق کنم.نمیخوام هیچ عوارضی داشته باشه و چانه مردونه ای هم داشته باشم.راه پیشنهادیتون چیه؟با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر آقای علیرضا
   من تزریق چربی را به شما پیشنهاد میکنم
   برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 259. فاطيما گفت:

  سلام اقاي دكتر من ساكن شيراز هستم دكتري بهم معرفي ميكنيد كه مثل شما كاراش قابل اعتماد باشه واسه تزريق ژل چانه و لب ، تشكر

  • admin گفت:

   درود بر خانم فاطیما
   متاسفانه کسی رو نمیشناسم
   اما عوارض از شیراز زیاد دیدم , مراقب باشید
   لطفا برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 260. ساناز گفت:

  سلام اقاي دكتر من ٦ سال پيش تزريق لب داشتن متاسفانه ژل بدي بوده. يك طرف لبم بزرگتر و ناقرينه است تا به حال ٨,٩ بار براي تخليه رفتم چند بار مايعي تزريق كردن كه فايده نداشت ٢ بار هم به وسيله سرنگ امپول براي خراشيدن استفاده كردن باز هم جواب نگرفتم ايا راه ديگري وجود داره واقعا ازار دهنده است

  • admin گفت:

   درود یر خانم ساناز
   بدون معاینه نمیتوان نظر قطعی داد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 261. پریسا زمان گفت:

  سلام خدمت جناب دکتر،خواستم بدونم ژل ژوویدرم با قیمت 400هزارتومان ژل خوبی هست؟برای تزریق در قسمت خط خنده میخاستم،باتوجه ب اینکه 26ساله و مجردم این تزریقو پیشنهاد میکنید؟ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم پریسا
   قیمت جهانی ژل ژوویدرم ۱۵۰۰,۰۰۰ تومان برای ۲ سی سی است
   دکتر قنبری

 262. نسيم گفت:

  سلام عرض شد،ژل فيلورگا خوبه به نظرتون؟من ١٥ cc توي اين ٢ سال به صورتم تزريق كردم و اينكه اين ژل ميتونه روي آزمايش خون تاثيري ايجاد كند؟مرسي

  • admin گفت:

   درود بر خانم نسیم
   فیلورگا، ژل فرانسوی و خوبی است و هیچ تاثیری روی آزمایش خون ندارد.
   دکتر قنبری

 263. فریماه گفت:

  سلام خسته نباشید من 3 ماه پیش ژل هایومکس به لبم تزریق کردم بعد از تزریق یک تیکه لبم اندازه عدس ورم کرد و سفت شد هنوز هم از بین نرفته آیا ساکشن می خواد یا با تزریق آنزیم از بین میره؟ شما انجام میدید؟ و اینکه اگه دوباره تزریق کنم این از بین میره؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم فریماه
   احتمالا مشکل شما بدون آنزیم قابل حل هست
   لطفا برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 264. Sahra گفت:

  درود
  میخواستم بدونم تزریق ژل ب بینی چه عوارضی داره و در ایران امکان این عمل وجود داره و این که هزینه اون چقدره .

  ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم صحرا
   عوارض تزریق ژل به بینی بیشتر مربوط به تکنیک و ضمنا عفونت و البته فرم میباشد
   و من چندین سال است که این تزریق را انجام میدهم
   لطفا برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 265. مريم گفت:

  سلام
  آيا تزريق ژل يا چربي براي فردي با ساقه بيماري قلبي خطرناك است يا خير؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مریم
   خیر , تزریق ژل برای بیماران قلبی هیج خطری ندارد
   البته با برخی ملاحظات خاص
   دکتر قنبری

 266. هستی گفت:

  سلام و خسته نباشید. من قصد دارم تزریق ژل لب انجام بدم.لب بالا اصلا ندارم شبیه اون عکس که گذاشتین.میخواستم بدونم تزریق کنم تغییری هم ایجاد میشه یا نه؟ و من بوشهر هستم چه دکتری باید برم که کارش خوب باشه یا آدرس خودتون کجاست ممنون میشم

  • admin گفت:

   درود بر خانم هستی
   اگر با ژل مناسب و تکنیک درست انجام شود حتما به چیزی که مد نظرتان است خواهید رسید.
   در صورت تمایل برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید.
   دکتر قنبری

 267. leili گفت:

  سلام دکتر
  میخوام به لبام ژل تزریق کنم از اونجا که از عوارضش میترسم میخوام قبل تزریق مطالعه و تحقیق کنم, خانم دکتر تورانی که متخصص هم هستن پیشنهاد دادن ژل ژوویدرم خوبه.
  به نظر شما این ژل معتبره و مشکلی پیش نمییاره؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم لیلی
   ژل ژوویدرم اگر فیک نباشد .ژل معتبر و خوبی هست
   البته انواع دیگر ژل ها با این مشخصات وجود دارد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 268. ستیا گفت:

  سلام اقای دکتر..ممنون که با صداقت به سوالا جواب میدید و منطقی و معقولانه هست جواباتون.
  من زیر چشمام بشدت گود هست. خط اشک خیلی واضحی هم تا وسطای گونه دارم که تاثیر بدی گذاشته روی چهرم.
  تصمیم دارم تزریق چربی انجام بدم. اما مادرم خیلی مخالفه و میگ خطر آمبولی وجود داره. من به شخصه نخوندم و نشنیدم کسی امبولی کرده باشه. ولی بعضی دوستان میگن از تزریق راضی نیستن و. سفت شده چربی ها و ورم داره صورتشون و….
  خود شما بنظرتون تحت چه شرایطی خطر آمبولی وجود داره؟ و اینکه این سفت شدنی که بعضی دوستان اشاره میکنن دلیل پزشکیش چی هست؟
  و حداکثر چند هفته طول میکشه برطرف شدن کبودی و ورم ها؟
  ممنون میشم نظرتونو بدونم

  • admin گفت:

   درود بر خانم ستیا
   ممنونم از حسن توجه شما به مطالب سایت
   راستش تزریق چربی در اطراف چشم همیشه مشکلاتی بابت سفت شدن و … دارد
   من یک تکنولوژی خاصی را خریدم و احتمالا تا یکماه دیگه بدستم میرسه که بدون تزریق چربی این کار رو انجام میده
   لطفا حدود یکماه دیگه با مطب تماس بگیرید
   دکتر قنبری

 269. نغمه گفت:

  سلام آقای دکتر،منمون که با حوصله به سوال ها پاسخ میدید،من صورت لاغر و کشیده ای دارم،و چانه ام کمی عقب است،سوالم اینه که اگر بخوام ژل یا چربی برای چانه تزریق کنم دائمی هست یا باید مرتب برای ترمیم مراجعه کنم ؟!

  • admin گفت:

   دود بر خانم نغمه
   من معمولا جلسه اول برای مشتری ام ژل میزنم
   اگر از ظاهر نهایی خوشش اومد جلسات بعدی چربی میزنم
   پس از حدود ۳ جلسه تزریق چربی دیگه ماندگار میشه
   دکتر قنبری

 270. مهديه گفت:

  با عرض سلام و احترام خدمت آقاي دكتر
  من دقيقا ٧ ماه پيش ژل گونه تزريق كردم و الان پس از ٧ ماه ژل سمت چپ صورتم جابه جا شده به طوري كه زير چشمم و كنار بيني و گوشه چشمم نيز رفته كه باعث شده چشم چپم خيلي تنگ و كوچيك بشه كه به همين دليل نميتونم از خونه بيرون برم…متأسفانه دكترم هم تا اخر ماه مرخصي ميباشد….از شما تقاضا دارم من رو راهنمايي كنيد براي رفع اين مورد…پيشاپيش از صبر و پاسخگويي شما سپاسگذارم.

  • admin گفت:

   درود بر خانم مهدیه
   اسم ژل شما چیه ؟ اگر هیالورونیک باشد بعد از ۷ ماه باید کاهش چشمگیری پیدا کرده باشد
   ولی بنظر میرسه مشکل غیر از جنس ژل نحوه خوابیدن شما باشه
   الگوی خوابیدن را اصلاح بفرمائید

 271. حنانه گفت:

  سلام دکتر من لب های نسبتا باریکی دارم ولی نمیدانم باید تزریق ژل انجام دهم یا چربی
  و اینکه چرا به دوستان تزریق چربی رو پیشنهاد نکردی؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم حنانه
   قطعا تزریق ژل بهتر است
   در مورد اینکه چرا چربی مناسب نیست هم قبلا توضیح دادم
   مطالعه کنید
   دکتر قنبری

 272. shirin گفت:

  سلام اقای دکتر.بنده 3روز هست که تزریق ژل برای رفع ناقص بینی انجام دادم.ولی به نظر میاد بینیم ورم داره و بزرگ تر شده.ورم تزریق ژل بعداز چند روز میره؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم شیرین
   ورم بینی بعد از تزریق ژل، بین 3 تا 5 روز کاملا از بین می رود.
   دکتر قنبری

 273. مهديه صدر گفت:

  سلام و خسته نباشيد خدمت شما دكتر صبورو مهربون
  من ٦/٢٤تزريق ژل مستر يك سي سي به لبام داشتم لباي خيلي باريكي هم دارم،هنگام تزريق خيلي خونويزي داشت لبام و بعداش ورم كرد ولي بعد از دوروز ورم كاملا از بين رفت و كبودي شديدي بالاي لبم دارم و خود لب از طرفي هيچ اثري از ژل نيست
  دكترم گفتن بايد بعد از رفتن كبودي ها براي تزريق مجدد برم آيا با توجه به مارك ژل صلاح مي دونيد؟؟؟
  بسته ژل سبز يشمي بود با نوشته هاي طلايي تيره
  صميمانه از اطف شما سپاسگزارم

  • drahmad گفت:

   درود بر خانم مهدیه
   راستش من این مارک رو تا حالا ندیدم و مارک معروفی نیست
   دکتر قنبری

 274. احسان گفت:

  با عرض سلام و وقت بخیر
  ۲۵سال سن دارم و تا حدود پنج ماه پیش صورتم خیلی خوب بود اما این پنج ماه اخیر صبح تا شب پای سیستم هستم و در حال برنامه نویسی و فک میکنم همین امر باعث لاغری شدید صورتم شده. از همه مهمتر چشام به عقب کشیده شده و گودی زیر چشم شکل گرفته که خیلی حالمو گرفته. چربی زیر چشام از بین رفته. فقط دوستدارم چشام به حالت قبل برگرده و لاغری صورت زیاد برام مهم نیست.
  برند خوب ژل با ماندگاری یک ساله و بدون عارضه لطف کنید.
  بدلیل ساکن بودن در مشهد امکان حضوری نیست و اگه دکتر خوب در مشهد می شناسید ممنون میشم معرفی کنید.
  پیشاپیش تشکر از جواب جناب عالی

  • admin گفت:

   درود بر آقای احسان
   بنظرم نیازی به تزریق ژل نیست
   تغذیه و خواب مناسب کافیست
   دکتر قنبری

 275. نیما گفت:

  سلام آقای دکتر من پسری 28 ساله هستم برای گودی زیر چشم و گونه یه ماهی است تزریق چربی انجام دادم ولی متاسفانه 90 درصد آن جذب شده است فک کنم تو 10 روز دیگر همه ی آن جذب شود نمیدانم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر آقای نیما
   من یه تکنولوژی رو خریدم و تا یکماه دیگه میرسه که نیازی به تزریق چربی نیست
   لطفا برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 276. مهديه گفت:

  سلام اقاي دكتر عزيز
  من خواستم بدونم اگه يه ژل و بزني بعد از چه مدتي مي توني يه مارك ديگه ژل تزريق داشته باشي؟؟؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم مهدیه
   اساسا بهتره همیشه از یک مارک خوب استفاده کنید و یا پس از جذب ژل اول اقدام به تزریق مارک بعدی نمایید
   لطفا برای مشاوره رایگان حضوری تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 277. فتانه گفت:

  سلام
  من 45 ساله هستم و برای گودی و تیرگی دور چشم هام با مشاوره آقای دکتر ………رفتم و ایشان تزریق ژل را پیشنهاد کردند و خودشون هم تزریق کردند . الان ژل دور چشم هام توده شده و در برخی قسمت ها نقاط ریزی شبیه جوش زده و با این که چندین بار از پیش خود ایشان مراجعه کردم و راههای مختلف را انجام دادند هر دفعه بدتر از دفعه قبل شد. اخرین بار هیالورونیداز تزریق کردند ولی باز هم اثر بخش نبود و بر اساس گفته خودشون ژل الانسه محصول کشور هلند را استفاده کرده اند . آیامیشه کاری کرد و این ژل را از اطراف چشم تخلیه کرد؟ از ایشان سوال کردم که ژل از نوع پاژ هست گفتند خیر

  • admin گفت:

   درود بر خانم فتانه
   احتمالا تکنیک در تزریق هیالورونیداز صحیح نبوده
   من همین هفته بیداری داشتم که حداقل ۳ بار تزریق هیالورونیداز را انجام داده بود و نتیجه نگرفت , اما من انجام دادم و مشکل کاملا حل شد
   برای مشاوره و معاینه تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 278. نکیسا گفت:

  سلام آقای دکتر. شش ماه پیش تزریق ژل لب انجام دادم که لبم کاملن نامتقارن شد موقع ترمیم متاسفانه بدتر شد . دکتر گفت صبر کنی خوب میشه اما اصلن خوب نشد. دکتر تزریق لب رو بدون بی حسی انجام داد که خیلی هم دردناک بود. امکان اینکه بدون تزریق هیالورونیداز لبم ترمیم بشه ومتقارن بشه هست؟ فکر میکنم اسم ژلی که تزریق کردن ریون بود. ممنون

  • admin گفت:

   درود بر خانم نکیسا
   ریان ژل یک ژل چینی است که کیفیت بسیار پایینی دارد اما خوشبختانه از جنس هیالورونیک اسید است و با آنزیم پاک میشود اما تزریق آنزیم نمی‌تواند گزینشی باشد و کل ژل را باید پاک کرد
   لطفا برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 279. شمیم گفت:

  سلام آقای دکتر. من ژل اسکای دریم زدم. لب بالام بزرگتر شده، چطور میتونم این رو درست کنم؟ خیلی به هم ریختم

  • admin گفت:

   درود بر خانم شمیم
   انواع ژل های هیالورونیک اسید را میتوان با تزریق انزیم هیالورونیداز پاک کرد
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 280. ندا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  یک سوال از خدمتتون دارم . اینکه آیا تزریق ژل لب در دوران بارداری ضرر داره یا خیر؟
  ممنون از پاسختون

 281. وفا گفت:

  سلام اقای دکتر خسته نباشید لب بالایی من نسبت به لب پایینی خیلی کوچکتره همه بهم میگن ژل تزریق کنم ولی خودم میترسم لطفا منوراهنمایی کنید ویه مارک خوب هم بهم معرفی کنید سپاسگذارم

  • admin گفت:

   درود بر وفا
   تزریق ژل به همراه بیحسی موضعی انجام میشود و بدون درد هست
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 282. هااااانی گفت:

  سلام آقای دکتر.وقت بخیر.من از یک سال و نیم پیش تا الان 4بار تزریق گونه داشتم هرسری به میزان 1 یا 2 سی سی به هر طرف گونه.الان پشیمونم از تزریق ژل و میخام گونه هام به حالت طبیعی برگرده.ولی نمیخام هیدرونیداز تزریق کنم ومیخام خودش کم کم ازبین بره.چقد زمان میخاد تا از بین بره و حالت طبیعیمو بدست بیارم؟درضمن ژل هیالورونیک بوده.یک بار از ژل هایمکس و 3باردیگر هم از یک ژل هیالورونیک اسید دیگه اما یادگ نیست اسمش.ممنون از اینکه وقت میزارید.سپاس فراوان

  • admin گفت:

   درود بر خانم هانی
   با توجه به اینکه یک سال و نیم از تزریق ژل شما گذشته، با کمی صبرو تامل ، ژل کم کم اثر خود را از دست می دهد.
   دکتر قنبری

 283. منا گفت:

  سلام آقای دکتر
  من soft filler (اسید هیالورونیک) کره ای با مارک Revofil AQUASHINE BR به مقدار یک سی سی توسط دکتر تزریق کردم به زیر چشمم. بنظر شما برند این اسید هیالورونیک خوبه؟ و تاثیرش مثل برند های خوبه؟

  • admin گفت:

   این یک ژل کره ای است که ژل بدی نیست اما معمولا تحقیق باید قبل از تزریق انجام بگیرد.
   دکتر قنبری

 284. سپیده گفت:

  با سلام اقای دکتر من مدام از پیجتون دیدن میکنم و میخواستم از توضیحاتی که میدید تشکر کنم,من دو طرف گونه م جای جوش داره حدود یک سال پیش sabsijen انجام دادم که تا حدودی برطرف شد الانم قرص اکنوترن مصرف میکنم میخواستم لطف کنید بگید برای از بین بردن بقیه جای جوشام چه روشایی هست و شما چی پیشنهاد میکنید

  • سپیده گفت:

   سلام اقای دکتر من صورتم جای جوش داره و لاغره و اصلا گونه ندارم میخواستم بدونم با تزریق ژل و پر شدن صورتم ممکنه جای جوشم کمتر بشه؟

   • admin گفت:

    درود بر خانم سپیده
    حجم دادن به صورت برای از بین بردن یا کاهش جای جوش ، یک روش قدیمی است که عوارض خاص خود را دارد. این روش در شرایط خاصی انجام داده می شود.
    در صورت تمایل برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید .
    دکتر قنبری

  • admin گفت:

   درود بر خانم سپیده
   بهترین درمان جای جوش یا همان اسکار اکنه.شامل میکرونیدلینگ-پانچ و سابسیژن هست
   که با توجه به نوع اسکار روش درمانی تعیین میشود
   برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید
   دکتر قنبری

 285. نازنين گفت:

  سلام من لب خوبى داشتم مشكلى نداشت ديروز تزريق ژل برا اولين بار كردم اصلا دوست ندارم پشيمون شدم چكار ميشه كرد؟ مارك ريستون . تا چند روز التهاب داره؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم نازنین
   شما حداکثر به یک هفته زمان نیاز دارید تا فرم لبهایتان مشخص شود . اگر بعد از یک هفته همچنان از فرم لبهایتان ناراضی بودید برای تزریق آنزیم هیالورانید تشریف بیاورید.
   دکتر قنبری

 286. رعنا گفت:

  سلام دو مارک ژل دی انژل و hycorp چجور ژلی هستن?

  • admin گفت:

   درود بر خانم رعنا
   ریان ژل، ژل 100 % چینی است و هیاکورپ هم دو نوع چینی و آلمانی دارد.
   دکتر قنبری

 287. شی شی گفت:

  سلام وقتتون بخیر آقای دکتر.من طی یکسال گذشته 3بار ژل به گونه تزریق کردم و هربار حدود 2سی سی به هر طرف ولی خیلی پشیمونم و نمیخام آنزیم هیدونیداز تزریق کنم راهی هست از بین بره با حداقل کمتر مشخص باشه ؟ژل هم مطمئنم که از نوع هالورونیک اسید بود.ممنونم که جواب میدین مرسی از صبرتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم شی شی
   اگر از نوع ژل خود مطمئنید و یک سال از زمان تزریق آن گذشته ، اثر ژل شما کم کم از بین می رود . اگر نمی خواهید آنزیم بزنید باید کمی صبر داشته باشید.
   در صورت تمایل برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید.
   دکتر قنبری

 288. بهنام گفت:

  درود بر آقای دکتر
  من چانه ام عقب است و حدود 7میلی کافی است برای جلو آوردن میخواستم بدانم آقای دکتر شما تزریق ژل را ترجیح میدهید و یا جراحی؟
  و آیا در تبریز کدام دکتر را خوب میدانید؟
  با تشکرات فراوان.

  • admin گفت:

   درود بر آقای بهنام
   برای جلسه اول، من تزریق ژل چانه را پیشنهاد می کنم و بعد با تزریق چربی در سه جلسه ، مشکل شما را کاملا حل می کنم.
   متاسفانه در تبریز پزشکی نمی شناسم.
   دکتر قنبری

 289. بهاره گفت:

  سلام اقای دکتر….ممنون از وقتی که میذارید و پاسخگوییتون
  میخواستم راهنماییم کنید که ژل اسپانیایی با برند (توسکانی) که ماندگاریه چند ساله داره خوبه یا نه؟
  ممنون از راهنماییتون

  • admin گفت:

   درود بر خانم بهاره
   به هیچ عنوان ژل هایی که ماندگاری بالا دارند، برای تزریق توصیه نمی شوند. این ژل ها شاید از نظر مالی به نفع شما باشند اما عوارض زیادی را به همراه دارند.
   دکتر قنبری

 290. مینا گفت:

  سلام
  من دو ماه و نیم پیش لبم بالام رو پروتز کردم و مقدار ژلی که استفاده کردن به گفته خودشون کمتر از نصف بود. به من گفتن میتونم بعدن برای تزریق باقیمانده ژل مراجعه کنم
  اما حالا با توجه به اینکه اصلا تغییری ایجاد نشده مراجعه کردم برای تزریق باقیمانده ژل که بعد از کلی رفتار های عجیب و جواب های سر بالا گفتن ژل فاسد شده و امکان استفاده نداره.
  چنین چیزی امکان داره؟!

  • admin گفت:

   درود بر خانم مینا
   از نظر استاندارد ، ژلی که باز و استفاده شده ، قابل نگهداری نیست. اما بصورت تجربی تا 2 ماه می توان این ژل را نگه داشت .
   دکتر قنبری

 291. لیلا گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  آقای دکتر من ساکن مشهد هستم .میخواستم بپرسم ازتون کدوم از ژل های زیر مرغوبتر و بهتره برای تزریق به لب
  ژووییدرم-رادیس-استیلایژ-پرینسس
  و اینکه من همه ی نظرات رو خوندم شما ژل تئوسیال رو تایید کردین و فیلورگا برای خط خنده.میخواستم بدونم غیر از این ژل ها چه ژلی مورد تایید شما برای تزریق به لبه؟
  با تشکر

  • admin گفت:

   درود بر خانم لیلا
   تمام ژل هایی که گفتید مورد تائید است . البته همه برندها، ژل با غلظت های متفاوت دارند. نکته مهم، مهارت پزشک در تزریق این ژل هاست.
   دکتر قنبری

 292. آتوسا گفت:

  سلام من میخوام تزریق ژل موقت به چانه داشته باشم، میشه بگید عوارضش چیه و چقدر دوام داره؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم آتوسا
   تزریق ژل موقت به چانه عوارض زیادی ندارد. بیشتر عوارض شامل تورم و شاید کمی کبودی باشد.
   مدت دوام ژل 6 ماه است.
   در صورت تمایل ، برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید.
   دکتر قنبری

 293. امید گفت:

  سلام اقای دکتر من یک سال پیش ژل ریان تزریق کردم و تو این مدت چن بار باز هم تزریق داشتم و ازوقتی تزریق داشتم پوستم همیشه قرمز و ملتهب بوده.الان برای جدب ژل باید چیکار کنم.تزریق انزیم عوا ض نداره؟؟

  • admin گفت:

   درود بر آقای امید
   با توجه به اینکه ریان، یک ژل چینی و با کیفیت بسیار پائین است متاسفانه شما به این ژل حساسیت نشان دادید.
   آنزیم عوارض چندانی برایتان ندارد. برای تزریق آنزیم در صورت تمایل تشریف بیاورید.
   دکتر قنبری

 294. فاطمه گفت:

  سلام، آقای دکتر
  من ده سال پیش تزریق ژل داشتم که الان مدتی ست متوجه شدم چون از محصولات اکراینی بوده احتمالا از نوع پاژ هست. حدود چهار ساله که صورت و لبم نامتقارنه وحتی زیر چشم ها هم تورم داره، لطفا بگین آیا راه حلی برای خارج کردنش وجود داره؟ بعد از خروج آیا فررفتگی ایجاد نمیشه؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم فاطمه
   شما حتما باید برای ویزیت تشریف بیاورید تا پس از معاینه شما را برای سونوگرافی یا MRI معرفی کنیم. جواب سوالات شما را بعد از گرفتن جوابتان خواهیم داد.
   اما مطمئنا نامتقارنی لب و صورت شما حل خواهد شد. نگران نباشید.
   در صورت تمایل ، برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید.
   دکتر قنبری

 295. فریما گفت:

  با سلام من چانه بسیار بسیار کوچیکی دارم و علاوه بر این چال چونه خیلی عمیق هم دارم میخوام بدونم با وجود این چال میتونم تزریق چانه کنم یا نه؟؟؟؟؟؟ صورتم کاملا بدون زاویه هست و چونه بسیار عقب و کوچک

  • admin گفت:

   درود بر خانم فریما
   بله می توانید تزریق کنید . سعی می کنم تا حدی که چسبندگی اجازه دهد عمق چاله چانه را در حین تزریق کم کنم.
   در صورت تمایل برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید.
   دکتر قنبری

 296. شیوا گفت:

  سلام اقای دکتر
  کدوم ژل تئوسیال یا درمافیل برای تزریق خط لبخند بهتراست؟

  • admin گفت:

   درود بر خانم شیوا
   تئوسیال .ژل خوبی برای تزریق خط خنده میباشد
   دکتر قنبری

 297. Nazanin گفت:

  سلام من ٤سال پيش ژل لب زدم و بعد تخليه كردم اما بلافاصله تزريق كردم ولبم ورم شديدي كرد و دكتر به من انتي بيوتيكه قوي داد و ژل لبم كامل رفت،،الان ميخواستم بدونم چه زماني بايد بگذرد كه دوباره تزريق كنم..مرسيي

  • admin گفت:

   درود بر خانم نازنین
   با توجه به ژلی که تزریق کردید احتمال می رود به خاطر واکنش عفونی که داده است ، ژل پاژ باشد. بهتر است در آن قسمت دیگر ژل تزریق نکنید.
   در صورت تمایل برای مشاوره رایگان تشریف بیاورید.
   دکتر قنبری